Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A Nemzeti Nyomozó Iroda...

A Nemzeti Nyomozó Iroda összehangolt akciója ismét, ezúttal az M3-ason játszottak el szándékosan balesetet. Nézzük meg a rendőrség leírását, semmi nem igaz belőle, ott voltam 500 méterre. Korábban az M1-en két kamion ütközését játszották el?

Figyelt kérdés

[link]


Elképzelhető, hogy a gyanút az autóm váltotta ki, mivel külföldi felirattal volt ellátva helyenként, de magyar rendszámmal. Az autópályán nem láthatták, de otthon új roma szomszédom gazdaságpénzügyet tanult, és feljelentett a rendőrségen, amint meglátta új magyar rendszámomat. Hogy nem a hivatal jelentett fel azt tudom, hisz ők tudták honnan származik az autó. A feljelentést úgy tették meg, hogy a rendszám angol volt, és mivel honosítottam ezért egyértelműen rám tudják bizonyítani az adócsalást, mert a regadó befizetésével azt tettem. Mégpedig az autópályára útnakindulásom előtt nem sokkal. Az utcámba sietve érkezett az orvos a feljelentőhöz, hogy megvizsgálja elmeállapotát, nekem megmondta, hogy miért jelentette fel. Mivel konkrétan engem még nem értesítettek így útnak indultam. Kb félúton volt az, hogy mellémérve egy autóból integettek, vonták el a figyelmemet, hogy majd félre kell majd állnom, várni fog a rendőrség, lefoglalják. Nem sokkal utána lassult a kocsisor majd teljesen megállt. Lassan araszoltunk vagy

15 percet, összesen 300m-t haladva. Közben a leállósávon

száguldoztak 130-al, nem értettem, hogy most középen akarunk-e utat adni vagy a leállósávon. Az egyik száguldozó autó után rendőrautó száguldott a leállósávon.

A rendőr mehet úgy, de külföldön a leállósávon megengedett maximális sebesség dugó esetén is 40km/h, kivéve, ha zöld nyíl jelzi, hogy normál sávként használható. Nemsokára odaértünk araszolgatva. A következőt láttuk: fehér busz mögötte egy összetört bicikli, majd pár ember biciklit fog, de nincs megijedve,

busz nincs összetörve, előtte szürke terepjáró féloldalt a feje tetején. Ha a buszról biciklik estek le, akkor a terepjáró hogy került a busz elé? A terepjáró máshol nem

volt megütve csak a teteje horpadt be a vezető oldalon, a terepjáróban nem volt senki, az első rendőr mellettünk érkezett oda, mert nem volt ott több rendőrautó. Mentő egyáltalán nem volt, látszott, hogy később jön, majd látták, hogy nincs szükség rá. A rendőrök lassan helyszíneltek mert nem volt sérült, a roma sofőr kint állt, és nézte az autót. Üvegszilánk volt bőven a busz körül. A rendőrök beképzelten helyszíneltek látszott, hogy meg van játszva. Egyesek a buszban kommandósokat láttak.



#autó #baleset #átverés #NNI #lopási kísérlet
2013. júl. 17. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez most mi? Paranoia?
2013. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Se füle se farka. Agyonbonyolítottan nyakatekerten elmesélve... Majd pont te vagy ilyen fontos... ne nevettess már. Viszont az orvos rossz címre ment, a te elmeállapotodat kellett volna megvizsgálnai.

Ez már tényleg üldözési mánia...


Bár, ez még nem is olyan durva, de gondolom az alábbi írás szerzője is kicsiben kezdte, aztán jutott idáig, jó szórakozást:

[link]

2013. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha nagyon bonyolult dolgokat mindig üldözési mániával le lehet rázni, akkor bármi bármit meg tud tenni Magyarországon.


És igen Budaörsön laktam sokáig, majdnem 8 évig. Olvastam az írást, először én is bezártam az ablakot, de ma elővettem ismét. Sűrűn fogalmaz, és elhiszi, hogy mindent tudunk, ezért néha érthetetlen. Pl a könyvek.


Elképzelhető emberek vitorlázórepülőről való figyelése,

hallottam, hogy csupán 10ezer forintnyi kerozinból fel tudnak húzni egy vitorlázórepülőt. Arról már volt szó, hogy korábban rendszeres verekedés miatt elzárt emberek fejébe RFID-GPS chipet tesznek a 2012-es olimpia esetén,

és vitorlázórepülők, illetve helikopterek fogják nyomonkövetni őket. Nem lehet, hogy épp volt valami?

Pápa vonata épp bent volt?


Lehet még agydaganat is, vagy repülő radarja be volt kapcsolva, bár földet nem radaroznak, valamint a vitorlázóban szerintem nincs radar. Agydaganatot kapott

közvetlenül, mikor épp repülőt látott és vissza-visszatér.


Az, hogy lekapcsolja a lámpát és utána jön a repülő szinte lehetetlen. Ahhoz meg kell figyelni.


Bár fordult már elő, hogy valaki rájött, hogy 8 évig

titkosszolgálati megfigyelés alatt volt, mégpedig teljesen

véletlen volt: olyan cégnél kezdett el dolgozni, ami Oroszországgal szoros kapcsolatban állt, ezért őt is átvilágították különleges módszerekkel, majd kiderült,

hogy minden konnektorban volt poloska, valamint kísérette

a pápa romákkal, mert utána egy ezüst Audi, egy fekete rozsdás BMW, meg hasonlók, váltották egymást ez emberek.

Félt tőle a Vatikán, mert korábban a Pázmányra járt, és ott rossznak látták, feljelentették nemzetközi szerveknél, és végül a pápa finanszírozta meg a megfigyelését milliárdokból. A másik indoklás az volt, hogy nehogy agyonlője a rendőrség, mert kicsit gyengének hatott a beszédje, ha az edző rendőr volt, akkor mindig összeverte, hogy folyt a vér az orrából.


Minket feltehetőleg a LET-385-ös szürke Toyota Yarisból figyeltek fehér inges emberek, akik időnként nagyon halkan tudtak telefonálni. Később újabb Yarisokból,

hogy mi volt a rendszám, arra pontosan nem emlékszem,

csak arra, hogy ___-050 volt két új szürke Yarisnak a rendszáma. Több helyen is feltűntek. Lehel tér környékén is, valamint a Budaörsi útról nyíló utcákban.


Tipp még a Követség nevű szekta, akkor ártalmatlan dologról van szó, ők csak szimplán megfigyelik a környéket, mint valami polgárőr, azaz nem egy konkrét ember miatt mennek ki. Pl, olyan helyen ahol rendszeresen

sok a verekedés, vagy összetűzés, akkor ott megáll egy, és egész nap ott van. Mondjuk nem igazán értettük őket,

35 fokban is bent ültek abban a kocsiban, gondolom állóklíma. Kb 5-10 percenként telefonáltak, de olyan is

volt, hogy 1-2 órán keresztül a fülénél volt a telefon.

Másik verzió, hogy a Vatikán pénzelte őket.


Ha tényleg ez történt veled, akkor a TV pénzelte a megfigyelésed, nagyon rá szoktak szállni az emberekre,

legalábbis sok pénzből. Pl.: külföldön nagycégeknél, ahol

négerek is dolgoznak minden sarok be van poloskázva, ha

meg akarnak zsarolni, vagy ha meg akarnak erőszakolni,

legutoljára vészjelzőgombokat szereltek fel a falra, ha

véletlen van valami akkor hirtelen meg tudd nyomni: ráadásul 3 egyforma gomb, ha letakarnák hogy ne tudd megnyomni.


A legjobb valójában nem is Budaörsön történt. Borsodban

volt valami hegyaljai milliomos, aki amúgy Phd-s tanár volt, és megpénzelt valami fizikust (nem Egely-t), építettek egy szobányi elektroncsöves erősítőt, amivel

lehetett nézni egy monitoron osztottképernyőn, hogy mit

látnak azok a diákok, akiknek a szemidegét bemérték.

(a szemidegből érkező jelen állítólag könnyen foghatók)


Állítólag a Vatikánnak is van ilyen készüléke, amelynek

monitorjai egy körbástyaszerűben vannak, amiben katonák

állnak és nézik őket.


A repülő talán ahhoz kellhet, hogy a fejedben lévő RFID

chippel még könnyebben lehessen a látott képet közvetíteni.


Amúgy nekem is van egy diplomám, korábban jártam a BME-re

is egy kicsit, valamint a Kandón próbáltam valami komolyat.

2013. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy bolond százat csinál, végig sem olvastalak, a paranoiás bácsi a primitív weboldalával is értelmesebb....
2013. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!