Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel tudnam izolálni /fixalni...

Mivel tudnam izolálni /fixalni a rendszamtabla helyere berakott kamerát (bepatintodott, de csak egy kinai cuccrol van szo, szoval korul szeretnem izolalni ha vapozom a kocsit ne jusson be a víz)?

Figyelt kérdés

2017. aug. 25. 09:46
 1/4 A kérdező kommentje:

*rendszamtabla vilagitas helyere


[link]


[link]

2017. aug. 25. 09:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Átlátszó sziliplast.
2017. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez mekkora jó cucc már:) Hogy ilyet miért csak akkor látok amikor már eladtam a Golf-ot...


Egyébként miért kellene bármit is csinálni vele?

Ahogy nézem a rendszámtábla világítás helyére egy az egyben megy be.

2017. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 - az a "vapozás" vagy mi gondolom a magasnyomású mosást takarja, ezért a kérdés.


Én ránézésre kerülném a magasnyomású mosást még a kamera környékén is: oké, hogy a kocsi által felcsapott vízpárának meg az esőnek ellenáll, de ha végigcsapatod pl. egy önkiszolgáló mosóban nem vagyok benne biztos, hogy nem fog belejutni a víz.

Szóval inkább kikerülni, aztán a közvetlen környezetét kézzel megtakarítani.

De ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá, akkor átlátszó ÉS lehetőleg semleges (nem ecetsavas) sziloplaszt. Ha kinyomtad utána pl. szappanos vízbe mártott ujjal lehet szépen elhúzni, ne nézzen úgy ki, mint a volánbuszok ablakainak a szélei...

2017. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!