Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a6 2.5 V6 első autónak?...

Audi a6 2.5 V6 első autónak? Maradjon, vagy adjam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hamarosan 18 vagyok és kaptam a szüleimtől egy a6os audit(2001) a hírhedt 2.5 V6 motorral.Aztmondták adjam el vagy járjak vele amíg megtanulok rendesen vezetni,szétparkolni jó lesz ez is.A kocsiban 300.000kilóméter van,1évesen vették aztán később munkások meg mikor ki használta,szóval elméletileg nem kellene vele baj legyen egy ideig.Engem viszont kicsit zavar a motor amiről rengeteg rosszat hallottam.Szerintetek mi lenne a legjobb választás?Eladni s venni valami mást vagy megtartani és valameddig használni?Nem akarom tönkretenni,mert rengeteg lenne a javítás és pocit félek mégis szétmegy.

Ti mit tennétek a helyemben?


2017. aug. 25. 00:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Végre valami amihez értek...írj rám.

Nekem is ez volt az első, de nekem kombiban.

2017. aug. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a válasz, csak fel kell tenned magadnak a kérdést: erre az autóra van-e szükséged a saját felhasználási módod szerint vagy sem?
2017. aug. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Tehát van benne 300.000 amit össze vissza, alkalmazottak meg ki tudja még ki tett bele. Tehát gazdája sem volt a kocsinak, mellette a korszak egyik legrosszabb VAG motorja.

Egyrészt pacsi anyuéknak, hogy 17 éves gyerek alá tolnak egy Audi-t, meg még finanszírozzák havi szinten a furikázást is.


Egyébként állapot és felszereltség függő mennyit kapnál érte.


De én vennék az árából egy 131 lóerős PDTDI Golf IV, Passat, Bora etc autót, a maradékból rendbetenném és kész.


Ha még marad pénz akkor 18" felni, meg ültetés és kész.

2017. aug. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Okos vagy utolso, hadd vegye a bora vagy a golf ala a 18as felnit, aztan meg pislogjon, ha szetcseszik a magyar utak a peresgumival egyutt a fel futomuvet. Na meg a pedetadeji nagyon kell. Elbirom kepzelni, hogy egy atlagos ember heti 3-4 ezer km-ert megy.... ha nagyon el akarod adni, vegyel valami szivo benzint. Dizellel akkor jossz ki jobban, ha rohadt, de tenyleg rohadt sokat mesz, nagy tavokban.
2017. aug. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Éves szinten költhetsz rá 400-500 ezret!
2017. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4-es, hagyjuk már ezeket a legendákat. 140.000et mentem Golf IV 17" felnivel, úgy adtam el, hogy a futóműhöz hozzá se kellett nyúlni. 18"-sal se sokkal rosszabb.

Ha soha nem volt nagyfelnis, esetleg ültetett autód minek írsz?

2017. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ők vették, mondják meg ők mi legyen.


"Aztmondták adjam el vagy járjak vele amíg megtanulok rendesen vezetni,szétparkolni jó lesz ez is"


Legyen így. Hajtsd amíg megy. Ideális tanulóautó, nem adja könnyen a leckét.

2017. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6 volt normalisan ultetett autom, de miutan ketszer kellett cserelni benne a toronyszilentet, rajottem, hogy legnagyobb hulyeseg egyike. Nem mellesleg pattog, mint a gumilabda. Rossz ut siman letudja dobni a pcsaba, mert olyan rohadt kemeny a rugozasa es peresgumi mar ott lopikulat nem fog neked elnyelni.Sot! Visszaadja az osszes uthibat. Nyilvan a nalam es nalad is okosabb emberek nem veletlen terveztek ugy az autot. Egy helyre jo az ultetes nagy felnivel. Kiallitasra.
2017. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Semmikeppen nem ultetnem.Megtartom,amig megtanulok vezetni,aztan eladom :) Koszonom a valaszokat!
2017. aug. 26. 01:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem audi a8 volt az első kocsim,ugyan ezzel a motorral,kézi váltóval,bagyon szerettem,de nem tudtam fenntartani 18 évesen,gondolom ennek is hasonlóak lehetnek a költségei,mivel az enyémnek csak a kasztnia volt nagyobb...én eladnám,vagy,ha fenn tudod tartani,bírod utána fizetni az adókat,meg a kötelezőt akkor tartsd meg,de sokkal olcsóbb fenntartású,sokkal megbízhatóbb,jobb konstrukciójú autót tudnál venni ennek az árán.
2017. aug. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!