Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lerobbant az autóm, rozsdásodá...

Lerobbant az autóm, rozsdásodás miatt kitört az első kerék. Mit javasoltok, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Sajnos javíthatatlan a dolog, szét van rohadva az alja. Szállíttassam haza trailerrel? Vagy rakjam föl jófogásra, és adjam el bontásra?

Esetleg direktbe hívjak fel egy Suzuki bontót, hogy ha kell vigye?

Esetleg vannak akik maszekba megveszik, hogy elbontsák, és eladják alkatrésznek? (ha lenne garázsom talán magam is ezt tenném) - Ha már az eredeti árát közel se kapom meg érte szerintetek hogy lehet a legkisebb veszteségem?



2017. szept. 1. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha annyira gáz, feltenném hogy vigyék bontásra.

Mert a bontónál még neked kerül pénzbe, ha nem látnak fantáziát benne.

2017. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Alkatrésznek add el
2017. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem adhatja el alkatrésznek. Mert a forgalomból kivonni csak egy bontó bontási igazolásával tudja.


Vitesd be egy bontóba, kérdező!

2017. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

"Nem adhatja el alkatrésznek. "


Már miért ne adhatná? Ki mondta hogy ki kell vonni a forgalomból?

Majd aki elviszi, lecsupaszítja ami kell neki róla, a lepusztított kasztnit meg le lehet adni a bontóban, és ki lehet jelenteni.

2017. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, mert a bontós hülye, és át fogja venni az a rozsdaboglyát, amiről minden használhatót levettek.... ahogy te elképzeled.

Annyi pénzt fog kérni, hogy többe fog kerülni, mint amit kiárult belőle.

Ugye azt vágod, hogy egy öreg Suzukiról van szó, és minden bontó rogyásig van hozzá hibátlan alkatrészekkel.

2017. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is így jártam majdnem, de a szerelőm szólt, hogy ki van rohadva az alja egy centit se. Végül lábon elvittem a bontóba. Bontósok elviszik, van trélerük.
2017. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Igen, mert a bontós hülye, és át fogja venni az a rozsdaboglyát, amiről minden használhatót levettek...."


Nem hülye, de magyabú van. Ismertem olyant, aki kapott kicsit a zsebbe meg egy kasznidarabot amiben benne volt az alvázszám és kiadta a papírt.

Nem hiszem hogy mostanára szentek lettek.


Mondjuk én sem bonyolítanám ennyire.

2017. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Keress egy olcsó lakatost valami ismerőst vagy havert lehet még megmenthető ha egyébként jó állapotú szerkezetileg.
2017. szept. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Leadod bontóba vagy eladod adásvételivel. Abba hogy elviszik majd ha lebontották leadják ne menj bele. De van más megoldás is akkor te bonthatod szét s árulhatod ki. De az melós s strapás.
2017. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezért kell legalább félévente alánézni, átnézetni, hogy ezt elkerülje az ember.

Egy bontó közel 100ezret kiárul belőle, ingyen senkinek ne add oda.

2017. szept. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!