Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autókereskedők által...

Az autókereskedők által interneten hirdetett járművek leírásában miért nem a járműről ír?

Figyelt kérdés
A meghirdetett járműről azt írja max., hogy jó állapot. Ezt követően azt ecseteli, hogy nála részletre is lehet kapni járművet, meg hasonlókat.

2017. szept. 3. 05:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom így jóval egyszerűbb neki, ezt a szöveget bármelyikhez bemásolhatja. Ha az adott járműről írna, az egyedi lenne mindegyiknél.
2017. szept. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Mert az emberek nem annyira az állapotot nézik, hanem csak azt hogy hogy tudja minél hamarabb megvenni, még ha még egyszer olyan rossz is az autó.
2017. szept. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában az adminisztráció csökkentése miatt, de van mikor szándékosan leplez valamilyen problémát. Én egy alkalommal elég nehezen tudtam elmagyarázni a kereskedőnek, hogy a "korának megfelelő állapotban" információ nem fedi korrektül egy törésből feljavított autó műszaki állapotának ismertetését. Aztán az ügyvédemnek sikerült visszaszerezni az előleget, amit a kocsira átutaltam (mégis szebben tudnak kérni ezek a jogászok, csak drágán...)
2017. szept. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mégis mi alapján tudna írni az előéletérő??? Az állapot felméréssel csak a látható hibákat szűrik ki, meg hogy a motor talán nem hullik szét.

Az emberek nagyon nagy részének lövése sincs az autójáról!

2017. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

A szervizkönyvet el kell felejteni, semmi értelme! A szerviz számlákat kell kérni, azt már nehezebb hamisítani és nem is nagyon szokták.


(Márkaszervizben dolgozom, szinte semennyi időbe sem kerül telenyomni a bélyegzővel a szervizkönyvet...de 6-8000 ért csináltatni is lehet egy bélyegzőt)

2017. szept. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jah, a szervízkönyv :D múltkor láttam hahun egy (talán) alfát, ahol végig voltak fotózva a bejegyzett szervízek, az első kettőnél volt pecsét, utána semmi...csak felírva, hogy ez meg ez volt cserélve, meg egy random km állás :D gondolhatjuk, mennyire hiteles :D
2017. szept. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!