Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy Működik pontosan az AAA...

Hogy Működik pontosan az AAA Autókereskedésben az autóvásárlás? Mit kell fizetni és kb mikor hozható el a vásárolni kívánt autó?

Figyelt kérdés
2017. szept. 3. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az AAA-val ne állj szóba.


Ott semmi nem működik normálisan.

2017. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 2008-ban vetten ott az autómat.

Elmentem nézelődni. Szándékosan kevés pénzzel.

Kinéztem-kipróbáltam. A srác azzal nyitott,hogy 50 előleg. (1,7 volt az autó). Nem adtam,de írtunk egy papírt 5000 forintról,hogy 3 napig elővásárlási jogom van. De ha 3 napon belül (hétvége is számít!) ne pótolom fel 50-re akkor buktam az 5-öt. Aztán kijött házhoz egy másik srác,pénz oda,aláír.

Ha jól enlékszem a második napon már mentem az autóért. Igaz én lízingeltem.

De! A biztosítást nekem nagyon elcseszték. Megbíztam őket (a céget aki ott van),hogy akkor az ÁB legyen,mert ott volt életbiztosításom. A papírokat természetesen otthonhagytam amivel kedvezményeket kaphattam volna.

-Létezik halasztott fizetés és felülbírálható. Ez nekem pont jó lenne.

Erre kiderült,hogy b@ctak megcsinàlni. Hónapokig telefonálgattam és csak a "bíróság" szó kimondása után cselekedtek. Addig volt egy papírom,hogy önhibámon kívül nincs biztosításom.

Viszont az autó mai napig megvan.

Ja,nagyon nézd át mit veszel! Nekem alufelni is volt a felsorolásban,de az autón nem. Ilyesmi..

2017. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én ott sosem vennék autót. Ott próbálnak lehúzni ahol csak tudnak.
2017. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tisztességtelen cég, aki átveri az ügyfeleit. Kerüld el őket messziről!
2017. szept. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Kerülendő akár csak a Csonti Car.
2017. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Nehogy ott vegyél autót! Most adtuk el nekünk a mienket,(nagyon korrekt árat mondtak, amire bólintottunk). Szervizkönyve nem volt, második tulaj voltam: hirdetés: végig vezetett szervizkönyv, első tulajdonos...
2017. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
#5: semmi közöm hozzájuk, de a Csontit ne keverjük ide. Ők előre bevallottan a használtautók alját adják el, de legalább a legtöbb esetben olcsóbban, mint a többi.
2017. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menekülj tőlük, amíg nem késő!
2017. szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az komoly,eddig mindenki csak szidta őket! De akk hol lehet még törlesztöre autöt venni?
2017. szept. 11. 20:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából bármelyik autókereskedőnél. Vagy magad is intézheted a banknál, pl. a Budapest Banknak, a CIB-nek is van használtautó hitele.
2017. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!