Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millióig sportos autó létezik?

1 millióig sportos autó létezik?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék vásárolni, de mindenképp valami sportosat, kifogásom ellene csak az, hogy legyen megbízható/ne legyen szervizigényes (úgy átlagba) eddig hothatch-eket néztem, GSI corsát (félek tőle mert opel) GTI swiftet (baromi kevés van belőle), illetve néztem Charade GTti-t, de az marhára nincs. Napi használatra kellene az autó, ezért is fontos számomra a megbízhatóság.

2017. szept. 3. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Vegyél egy jó kasznis Swiftet és csináltasd meg Gti-re 300 ezer fölött-környékén megvan, az 91 lóerő, tökéletes lesz, igaz motort csinálják meg, külsőre átlag Swift marad vagy nem, tőled függ. Én is ezt tervezem jövőre, kaszni jó lesz és teszek bele lóerőt de kinézetre marad ami most, ( meg gps jeladót, de, hogy azt minek? nem tudom.)


Opeltől ne félj, nekünk Omegánk van, 23 éves, de nagyon jó autó.

2017. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Napi használatra nem nagyon szoktak ilyen autót használni de legyen a te döntésed. Arra azért számíts hogy az ilyen autókat kb. szétrúgták 3x úgyhogy ha össz-vissz 1 millió a keret akkor 6-800 ezer körül nézelődj mert költeni fogsz rá rögtön.


Én a Swiftet mondanám ahogy előttem is írták, nem tudom facebookot mennyire használsz, a Suzuki szakik csoportban meg a Suzuki adok veszek csoportban azért van néha eladó GTi na meg alkatrész is, plusz ugye vannak GTi tulajok akik sokat segítenek. Ha mégsem amellett döntesz a Corsa sem rossz választás, attól hogy Opel, meg én ránéznék a 3-as Golfokra is. ( 2,8as motor 6 henger ). Költeni viszont úgyis kellesz mindegyikre ahogy megvetted.

2017. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"félek tőle mert opel"


Ha ennyire nem vagy képben akkor ne erőltesd a dolgokat.


Ennyiért kapsz már Golf IV GTi-t is...

2017. szept. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Golfot legfeljebb 2-eset vennék, Opeltől azért félek, mert fossa az olajat, volt 4 g astránk meg 1 zafiránk, az összes egy szar volt... (mondjuk dízel)
2017. szept. 5. 05:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk 290.000 van az Astra G-ben, és semmi baja az olajjal...


Egyébként Golf IV-gyel mi bajod? Egyik legjobb autó ennyiért

2017. szept. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert inkább japán felé hajlok, németből esetleg Opel.
2017. szept. 5. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!