Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire számít japán autónak...

Mennyire számít japán autónak a Suzuki?

Figyelt kérdés

Visszakapja az ember a japán minőséget egy Magyarországon vagy Indiában gyártott autónál?


Mennyire japán egy nem japánban gyártott autó?

Pl. a bmw német és ott is készül. A mercit meg csak összeszerelik itt. Azt is csak pár fajtát.



2017. szept. 4. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Elvileg ugyanolyannak kéne lenni mint ha japán gyártású volna. De ez a valóságban nem így van. Ugye nem csak az autógyárban dolgoznak "nemjapánok", hanem a beszállítóknál is.
2017. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
a német minőség...... az :))))
2017. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az számít melyik piacra gyártanak. Indiában Maruti Suzuki van, az más minőséget képvisel, de olyan autók ide nem jönnek.
2017. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Suzukik motorikusan mindig is megbízhatóak voltak, ebből a szempontból hozták a "japán minőséget" még a régi Swiftek is.

Kényelmi szempontokból volt lemaradva a Suzuki a többi japán gyártó mögött, el kell ismerni, hogy nagyon fapados autókat gyártottak, még pluszban sem lehetett minden extrával felszerelt Suzukit vásárolni.

Ebben is előrébb léptek az utóbbi években, a következő lépés talán az anyaghasználat lesz, ami nem azt jelenti, hogy nem tartós egy Suzuki utastere, de sok a műanyag.

2017. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy műanyag az utastere de én még újabb suzukit nem láttam lerohadva az útszélen...


elég sokat pályázok és ott is sok merci meg bmw van a leállósávban miközben éppen a trélerre vár vagy húzzák fel :)

2017. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Végig olvastad, amit írtam a Suzukiról?

Úgy gondolom összességében pozitív vélemény fogalmaztam meg, a sok műanyag a belső térben sem igazán kritika, csak egy lehetőség a további javulásra.

2017. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az autókon kívül szinte minden használati tárgyat származási hovatartozásra való tekintet nélkül Kínában gyártanak. Szinte már az számít hamisítványnak, amit nem. :-)) A szabvány és a munkaközi gyártási technológia adott, csak a személyzet változik. Nem hiszem, hogy megengednének számottevő különbséget.
2017. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!