Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jól vezet a srác?...

Szerintetek jól vezet a srác? (videó)


2017. szept. 5. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem rossz, de nekem ő jobb:

https://www.youtube.com/watch?v=_bkX5VkZg8U

2017. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kormány tuszkolásáért vizsgán megvágnák. :-)
2017. szept. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért? Hogy kell visszatekerni?
2017. szept. 5. 16:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Így: [link]
2017. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam én is :D

Egyébként ez miért jobb?

2017. szept. 5. 16:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz a srác, élőben is volt szerencsém már látni, viszont onboard videót még nem láttam vele, és őszintén, nagyon meglepett, hogy így tekeri a kormányt. Ez így nagyon nem oké. Viszont hozzá kell tenni, hogy ő ezzel a technikával is nagyon jól uralja az autót, bár ha hirtelen kéne ellenkormányozni, akkor nem tudom mit csinálna.
2017. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen érdekes, mert a versenyautókat nem így szokás vezetni. Itt van megcsúszás is:

https://www.youtube.com/watch?v=VLppiiU7Ld8


Ha láttad őt élőbe biztos ismered. Ő román bajnok vagy az egyik legjobb román versenyző? Mert viszonylag fiatal még és láttam sok versenyt nyert már.

2017. szept. 5. 18:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Na ja, itt már érdekes módon tudja rendesen tekerni a kormányt. Lehet csak kényelmesebb neki nagytatás módon terelgetni a kormányt, de ha helyzet van, megfogja rendesen.

Annyira nem követem én sem a srácot, de most utánanéztem román oldalakon, és 2013-ban ügyességi versenyt nyert, 2014-ben az úgynevezett tengerparti gyorsasági bajnokságban második lett összetettben, 2015-ben pedig ugyanezt a versenyt meg is nyerte.

2017. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jézus fa52a! A beltérből ítélve ez ez C Max. Vagy tévedek?
2017. szept. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*ez egy
2017. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!