Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni...

Betmenvées kérdése:

Milyen autót érdemes venni 1,2 millióért?

Figyelt kérdés
1 millió 200 ezer lenne a maximum. A lényeg, hogy négyajtós legyen, városi használatra, rövidtávra, tehát benzines, de azért hosszabb utakat is meg lehessen tenni vele. Németországból lenne behozva.

2017. szept. 6. 19:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen, az autó itthon van, itt is szeretném eladni.

2. tulajdonosa vagyok a kocsinak, 2010-ben, 7 éve vettem 1,42M-ért, jóval kevesebb km-rel, akkor 5 évesen. Ezért is lenne nekem furcsa, ha 1,2-ért vagy többért most el lehetne adni.

De igazság szerint annyira még nem nézegettem, hogy most mennyiért mennek ezek.

A szerelőm is azt javasolta, hogy nézzem meg, hogy hasznaltauto.hu-n a hasonló felszereltségű, évjáratú ilyen típusú kocsikat mennyiért adnak, és ezen belül az állapotra tekintetten nyugodtan a magasabb árfekvést lőjem be.

Úgyhogy ha majd arra kerül a sor, az lesz. Köszönöm. És bocs, hogy félig-meddig beleoffoltam az eredeti témába. :)

2017. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az otthoni piac jóval drágább mint az itteni, úgyhogy felejtsd el, amit írtam. Feleolyan jó állapotú autóért majdnem kétszer annyit kérnek el otthon sokszor.

Amit én írtam az a német viszonylatokra vonatkozott, kint élek és a férjem egyébként hobbi autószerelő és kereskedő így van némi rálátásom.

2017. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Renault laguna vagy scenic csakis 1.9,1.5 dCi motorral!

Ezekből fiatalabbat,felszereltebbet lehet találni és szebb állapotúakat jobb áron mint vw-t audi-t opel-t!

Nézesd át egy JÓ szerelővel őket mielőtt megveszed!!!!!!

Vigyázni kell rá és rendesen karbantartani(amugy ez az osszes autora igaz) és soha nem lesz vele gondod!

2017. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a Renault-ot nagyon nem tudom ajánlani.

Tavaly vettünk egy renault-t 7.000 €-ért, szóval még csak nem is az "olcsóbb" kategóriából, persze ez itt nem drága, de na, nem tragacs minőség.


Jobban rángat 120-nál, mint a 12 éves Corsa :( Szóval a menetbiztonsága nulla, állandóan az az érzésem van, hogy egyszer csak szétesik.


És ez minden Renault-ra jellemző, a nagynéném és a nagybátyám is megrögzött rajongók, pont ugyanezt tapasztaltam az ennél újabb verziókban is.

2017. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem pedig még sosem volt ilyen problémám amit az előző írt!
2017. szept. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Aki szidja a Renault az vagy nem ért a kocsikhoz vagy sikerült vennie egy 3 autóból összerakott, telibegittelt járművet. 1.5 dci pl 4-4,5 literrel vígan eljár, úgy hogy jól is megy. Hány autó tudja ugyan ezt?
2022. ápr. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!