Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért népszerű a kombi?

Miért népszerű a kombi?

Figyelt kérdés

Nem hiszem hogy mindenkinek olyan sok pakolni valója lenne, vagy annyira kellene a hely. Főleg városiaknak.

Mi készteti az embereket mégis arra, hogy kombit vegyenek? A sima ferde hátú vagy a sedan sokkal elegánsabb



2017. szept. 9. 08:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Praktikusabb. Most ha egy évbe csak 4x kell, akkor is ott van 4x a kombi, ha sedanom lenne, nem férne be a cucc. Elegancia alatt mit értesz?
2017. szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pedig de. Mindenkinek kell ikeából bútort, szőnyeget, mosógépet, kiságyat esetleg babakocsit szállítani. Jobb ha befér a kocsiba mintha minden alkalommal tehertaxit kell hívni. Nyáron a nyaraláskor meg még egy nagyobb kombit is pupra lehet rakni.
2017. szept. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

"A sima ferde hátú vagy a sedan sokkal elegánsabb"

Igen? És ezt ki mondta?


Én nem értem, mi ez a sok sedan fetisiszta. Vegyél sedant és legyél boldog, ha meg bármilyen nagyobb dolgot kell vinned, akkor pedig elegánsan fizess a szállításért.

2017. szept. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez a fagolyó hetente megkérdezi ugyanezt...


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__88..

2017. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg sedant csak kötsögök vesznek akik a kocsijukkal akarnak elegánsnak látszani, azt akarják üzenni, hogy én nem pakolok semmit nekem arra van pénzem hogy megfizessek mást, én étterembe és operába és borkóstolásra járó sznob vagyok. De azért megkérik a sógort, hogy vigye haza a mosógépét mert övébe befér.
2017. szept. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, ha majd egyszer lesz családod, és mennél nyaralni, megtudod... :-)
2017. szept. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem unod még? Miért kell minden héten megkérdezni? Erre amúgy sincs korrekt válasz mindenkinek mások az igényei. Én sem vennék soha kombit jelenleg egy ferdehátúm van (előtte sedanom volt) és ez így is marad még elég sokáig. Ha meg kell majd több hely akkor majd veszek egy SUV-ot.
2017. szept. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Pontosan. Eddig mondjuk csak egy sedanom volt, hát soha többet. Pakolni katasztrófa bele. Azóta csak kombi. Elegánsabb? Melyik? Nem mindegyik sedan/ferdehátú elegánsabb.
2017. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
6.-nál a pont,ha lesz minimum két gyereked akkor időd sem lesz töprengeni hogy sedant vagy kombit vegyél...☺
2017. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én ettől még előrébb megyek, mert egyterűt vettem. Össze nem lehet hasonlitani kényelem, praktikusság szempontból egyikkel sem.
2017. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!