Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megan 1.9 dci vagy Opel 1.7...

Megan 1.9 dci vagy Opel 1.7 cdti? (kombi mindkettő)

Figyelt kérdés
FRISS JOGSIM VAN!!, de emellett papír nélkül 4 év tapasztalat(főként autópályán cseréltünk)Én az egyszerűséget szeretem, manuális klima, össz extra=tempomat, másra nincs szükségem, s nem is szeretem mert hibaforrás, na tán még a 4x elektromos ablak jöhet, de több nem.
2017. szept. 3. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted a hibaforrásokat, akkor miért pont ezekből áll a választék?
2017. szept. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért kedves válaszoló, mert: max a porlasztócsúcsot kell kicserélnem, és a klímát. Jó néha trafó vacakszik mégannél, meg a behuzo fék, de nekme jo a MANUALIS IS:
2017. szept. 4. 00:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egyszerűség meg ilyenek a feltétel, akkor hogy jön hozzá a tempomat, elektromos ablak etc. Olyan autót nem nagyon fogsz találni ami full fapad+ tempomatos.

De mindegy is, kettő közül egyértelműen Opel

2017. szept. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szeressük a hibalehetőséget, ami érthető, de akkor miért van a listán a francia? Ezek közül Opel, de ha magamnak kéne, akkor valami jó állapotú japán.
2017. szept. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Japán az álom és az is marad. Szép és jó csak az ára. Mentem olcsóbb swiftel,avensisel. Avensis leveszem a lábam a gázról hármasban rángat(dízel), scenic ötösbe nem de 6 igen. 240e km volt benne papíron. Az volt 740 is.

Swift nem volt rossz, de gyanúsan olcsó volt és gyanúsan kevès km.

Eddig mentem laguna,scenic,swift,avensis,astra g,h

Lagunát megnyomtam kèk füst.

Scenic picit csepeg az olaj az egyik adagolónál-ezzel meg kibékülnék

Astta g- gyengus, de hibátlan, de nem tetszik maga a forma

Astra h formàra tetszik, menetre semmi baj nem volt vele, motor nincs kifeküdve de félek az apró hibàktól.

2017. szept. 4. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!