Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt gumiabroncsra van...

Használt gumiabroncsra van kereslet vajon?

Figyelt kérdés
Van 4db.leszerelt 175 (vagy 165,-nem tudom fejből)R14-es téli gumim.tavaly vettem újat mert már 12 évesek,és az van a szakirodalomban hogy 6 év a gumik élet tartama.A profilmélysége tökéletes, télen (is) keveset autózok.érdemes meghirdetni,érdekelhet valakit?-vagy adjam le a gumisnál?

2017. szept. 10. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, attól függ mennyiért. Ha mondjuk úgyis kidobnád, akkor egy jelképes összegért megvenném.
2017. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van, de a kutyának nem kell. Én se raknám fel, max csapatós Ladára, mert rohadt jó bütykös mintázata van.
2017. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 #2- majd ha nem felejtem el holnap pontosan megnézem a méretét,az biztos hogy 14-es,vagy PIRELLI,de szerintem inkább valami más.én arra gondoltam, hogy esetleg valakinek utánfutóra,vagy pót guminak megfelelne.azt is olvastam hogy ilyenkor még 1 évig felhasználják nyári guminak. mégegyszer mondom a profilmélység tökéletes,asszem 9-10 téli szezont ment,de én nagyon sokat nem járok,napi 12 Km.-és garázsban lakik lakott.Az autó.
2017. szept. 10. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!