Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes E220 vagy E270 cdi?...

Mercedes E220 vagy E270 cdi? Melyik a leggazdaságosabb, melyik a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés

Lassan 23 vagyok, és szeretnék egy kicsit komolyabb, mutatósabb autót venni az A4-es után.

2002-2006 körüli.

tapasztalatok?


2017. szept. 11. 09:10
 1/3 D. Brasco ***** válasza:

A w211 egy egész jol sikerült szeria...foleg a messze földön es nem alaptalanul rühellt w210 után!Ettől függetlenül dízelt sosem vennek belőle!220cdi-t meg főleg nem!eleve elég szar egy motor meg nem is égetnem magam egy e classban egy 4 hengeres kavedaraloval!

A 270cdi egy elég stabil motor viszont azokba kb csilliard km van mar......

A másik meg hogy ezek az autók mar elég olcsók mostanság,szóval megvenni nem egy nagy szam........viszont fenntartani!!!Es erre készülj mert itt azért masabbak a számok mint egy A4-nel......minden fele tekintetben!

2017. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na nem olyan durva azért.

Nekem több ismerősöm is dicsérte a 220-ast. Az a legtakarékosabb, és viszonylag jól viszi az E-klasst. Problémák lehetnek vele, mint minden dizelmotorral: turbó, befecskendező, stb.

De az utóbbi 10-15 évben a Merci legjobbja az 5 hengeres 270 CDI. Erősebb is, de ami a lényeg, nagyon megbizható. Én azt ajánlom, meg ha E-klasst vesz az ember, hadd legyen egy kis erőtartalék is.

2017. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 crudy ***** válasza:
Inkabb othenger ez nem kerdes mar a w210ben is nagyon bevalt es szerintem mar elotte is volt. A mercedes dizelei plane jok. A 220as is jo, lehet vele elozni is kenyelmesen es jobb a fogyasztasa de inkabb 270.
2017. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!