Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo-k közül melyik...

Alfa Romeo-k közül melyik típusok között érdemes keresgélni?

Figyelt kérdés

A 145, 146, 147 és 156-osokat néztem eddig, de nemigen jutok dűlőre.

Ti melyiket javasolnátok napi használatra? Melyik motorral? 1.6, 1.8, 2.0?


Dízel vagy benzin?


Melyik mennyit eszik városi és országúti vegyes használat esetén? 7-8l körül van olyan, ami megáll?



2013. ápr. 12. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát a 145ös és a 146osnak a fogysztása kb 8l-nél megáll persze ez a benzines a dizel kevesebbet fogyaszt 1-2l-el
2013. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 145öst vagy 146ost választod akkor mindeképp benzines ha többi közül akkor dizel mert sokat fogysztanak a benzines változtaok Pl. 155. 159
2013. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Amelyik jobban/kényelmesebben elfér a tréleren :D
2013. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Végre egy Alfás kérdés.

Mindegy, azt vedd, amelyik tetszik, és amelyikből találsz megkímélt példányt, 1.8-tól felfelé, és benzineset. Igen, ezek megállnak vegyesben 7-8l körül. Én 156-ot vennék, ha van rá keret.

A BMW után ácsingózóknak is inkább alfát ajánlanék (nem leszólom a BMW-t ezzel, nincs vele bajom).

Csak hát az olaszok gyártanak ízig vérig autókat, a többi csak helyváltoztató eszközt és a lányok szívét is nagyon megdobogtatják az olasz járgányok.

Az szidja az olasz autót, akinek nem volt soha, vagy aki valami lepusztult darabot vett, amit basevált megjavíttatni, és csodálkozott, hogy szétment, na az ilyen esetekből táplálkozik a sok buta sztereotípia.

2013. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nekem a 145-ös és a 156-os tetszik legjobban, csak a 156-osból a dízel (amit ajánlotok), kicsit húzós árban van még.

De valóban gyönyörű egy kocsi mind.


A 145-ösből is csak az 1.8 vagy a feletti motorokat érdemes nézni? Az 1.4-es, vagy 1.6-os motorok menyivel esznek kevesebbet? Vagy annyival nem, hogy érdemes legyen kisebbet nézni?

2013. ápr. 13. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam és 146-ost választottam, 1,9-es dízellel. 6 liter körül csipeget és eddig nagyon elégedett vagyok. Ennek a típusnak a legjobb a megítélése:


[link]

menüben használói vélemények


[link]

2013. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!