Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vásárlás 2 millió Ft körül?

Autó vásárlás 2 millió Ft körül?

Figyelt kérdés
ALfa Romeo 159-et illetve Ford Focust néztem, de szeretnék minél több információt kapni ebben az árkategóriában.

2017. szept. 12. 16:39
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
Mi is szeretnénk több információt kapni......hogy mégis mire kell hol hasznalnad stb stb
2017. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
A Fókát nagyon tudom ajánlani, míg az Alfát nagyon nem...
2017. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképp a Ford Focust ajánlanám. Meglepően jó autó, nem is gondolják sokan, hogy milyen kis sportos. Jó feszes futómű, kanyarokban nagyon stabil, kormányzása is nagyon közvetlen. Úgyhogy az Alfának nem is marad túl sok előnye.
2017. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Alfa gyönyörű, nagyon jó autó és már nem is olyan nyűgös, mint a 156-os volt. (főleg a futómű) A baj az, hogy ennyiért nem nagyon kapsz igazán jót. A 159-esek a faceliftig nehezek voltak, ezért csak az erős motorokkal volt jó vezetni. De a JTS benzines motorok nem jók, ebből JTD-t kell venni, lehetőleg a 2.4-est. A Focus remek autó, jók a benzinesei is, én biztosan azt venném ennyiből.
2017. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szép autót akarsz, akkor 159. Nagy baj nincs vele, csak 2 millióért dízelt kell venni, mert az egyetlen jó benzinmotor, amivel árulták az 1.75 TBi.
2017. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!