Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ötjegyű km számlálónak mi...

Az ötjegyű km számlálónak mi értelme? Mire gondoltak a tervezők?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
"Háhá, ezzel is spóroltunk 10 centet autónként."
2017. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Oliver38 ***** válasza:
A Kilóméter számlálónak nem csak olyan szerepe van hogy mennyi kilómétert futott az autó hanem,hogy mikor jön el az olajcsere, vezérlés és egyéb kötelező javítások ideje, erre pedig az 5 számjegyü kilóméterszámláló is tökéletesen megfelel, egyébként felesleges is azt nézni hogy mennyi kilóméter van egy autóban, az állapot a fontos.
2017. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra hogy nem fogsz 500.000 menni vele. Azért az öt számjegyes számláló nem mai darab. Régen nem jártak az autóval Wc re is. És akkor még nem volt komplett iparág az óratekerés.
2017. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt is lehet látni rajta, hogy mennyit mentél 2 tank közt...etc.

De nyilván te is tudod, hogy van értelme, csak ugye azt nem érted, miért nincs egy számjeggyel több. Azt én is felesleges spórolásnak tartom, igenis szeretem látni, ha a járművem sokat futott. De persze fejben úgyis tudom, szóval ez legyen a legnagyobb problémám...

7 számjegy viszont nem kéne, mert motorom van. 6 pont jó lenne. Azért egy kisebb motoron kevésbé durva az 5, bár az enyém bőven többet tud futni, mint 100 000 km, csak benzinre legyen pénzem.

2017. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert az bizonyos km után ujbol kezdi a számlálást azaz át fordul .

Nekem 7 számjegyű a km orán így millio felett is számol az óra azaza ez nem fordul át hanem amig van hely a kijelzőn addig számol annyti meg egy kocsi se tesz meg hogy 10millio km legyen benne amit már nem számol .

Igaz nem a km a fontos mert itthon a használt kocsik nagyrésze vissza van tekrve rensesen

Külfökdről hoz a nepper egy kocsit 600ezer kmvel a balek aki meg veszi az már csak pl 300ezerrel viszi el . Itthon én nem vennék egy használr kocsit se max első tulajtól ami csak magyarországi kocsi volt azaz le lehet kérdezni a dolgokat és végig vezetve van a szervíz könyv azaz igazolt a multja a kocsinak ..

2017. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!