Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külső féltengely csukló...

Külső féltengely csukló seeger gyűrőhöz cél szerszám?

Figyelt kérdés

Milyen szerszámot vásároljak a féltengely csukló szereléséhez? Ma erre a nemes feladatra vállalkoztam és akárhogyan próbálkoztam a seeger gyűrűvel sehogy sem tudtam leszedni. Kénytelen voltam levágni szerencsémre így is a kukában végezte, de ha csak gumiharangot cserélek akkor szeretném megmenteni.

Mit vásároljak akkor a seeger gyűrűhöz? (Van egyenes segger gyűrű fogom de semmit sem ért...


Pont ilyen seeger gyűrű van nálam is mint a képen.

[link]



2017. szept. 16. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A szó amit keresel a zégergyűrű, de a képen nem az van
2017. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán a bal szélsőre rá lehet fogni hogy külső zégergyűrű.
2017. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat akkor, a képen a bal első sarokban az a kör alakú gyűrű, ahhoz milyen szerszámot kell vásárolnom?
2017. szept. 16. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz nem sok fogó kell, egyszer feltolod a tengelyre, aztán felütöd a csuklót és kész vagy.
2017. szept. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehát össze kellett volna húznom és nem szétnyomni hogy a kiképzett üregébe "terüljön"? Már mindegy, le kellett vágnom a szomszédok legnagyobb örömére, de azóta nem kopog. Nyomaték kulccsal meghúztam minden csavart a gyári értékekre így szerintem jó. Nem kopog, teszi a dolgát ahogy kell ,szépen, csendben.
2017. szept. 20. 19:47
 6/6 A kérdező kommentje:
#1-es akkor az milyen gyűrű?
2017. szept. 20. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!