Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy csomagterű 4x4 autó 5M...

Nagy csomagterű 4x4 autó 5M Forint felső határral?

Figyelt kérdés

Leginkább kutya és sporteszköz szállításra keresek autót kb 5M Ft-os felső határral.

Csomagtér minél nagyobb annál jobb. Három-négy kutya (2-3 szállítóbox) és egy/kettő szán kéne elférjen benne. Ilyenkor maximum kettő személy utazna az autóban tehát a hátsó üléssor előre lennéne döntve.


Az évjárat lényegtelen, de azért nem szeretnék egy 8-10 évnél idősebb autót sem.

Első körben talán inkább terepjáró érdekelne ami nem akad egy esetleges nagyobb havazásban sem, de még 4x4-es kombik is jöhetnek.


Ha valaki esetleg tudna javasolni márkát, típust azzal rengeteget segítene.


2017. szept. 17. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, de ez nem az amit en keresek.
2017. szept. 17. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Valami hasonló?

Nem feltétlenül a képen lévő darab, de a Nissan Navara talán megfelel az igényeidnek.

4x4-es, zárt vagy nyitott platós.

2017. szept. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a bajom a navaraval, hogy a hatso ulesen nem ferne el a box, a platora pedig semmikepp nem raknam a kutyakat. Ettol fuggetlenul koszonom a tippet, ha esetleg van meg akkor varom oket.
2017. szept. 17. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen az utastérben kell hely a boxnak, nincs jobb ötletem, mint a Dacia Duster.

Elboldogul terepen, csak kérdés elegendö-e a hely benne

2017. szept. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A Dustert én is néztem, de valószínűleg a szán már nem férne bele. Ugyan ez a Suzuki Vitarával is. A hűtés/fűtés miatt fontos, hogy egy légtérben legyek a kutyákkal.

Viszont kicsit jobban körbenéztem és találtam pár jelöltet.

2010 Mitsubishi Pajero

2012 Nissan Pathfinder

2008 Mercedes-Benz GLK 320 CDI


Nagyjából ezek amiket találtam ami valószínűleg már jó lenne méretben és árban is. Ehez hasonlóakat keresnék igazából.

És köszönöm a segítséget. :)

2017. szept. 17. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=cHMSBohF0t8

https://www.youtube.com/watch?v=SKNKZgEtoZw


..."A Scout a luxus Skoda Octavia Combi. LED-es nappali fénnyel, különleges felszereltséggel, megnövelt hasmagassággal (179 milliméter, 39 milliméterrel nagyobb, mint a 4x2-es Octaviáké) terepes kiegészítőkkel, jókora majrévassal a kesztyűtartón és természetesen összkerékhajtással kapható. Csomagtartója 605 literes (1655 literesre növelhető), terhelhetősége 675 kilogramm. Igazi különc járgány, Skoda ínyenceknek. Arról, hogy terepen sem vall szégyent, megbizonyosodtunk egy a Yeti-próbánál rövidebb hegyi szakaszon. Hosszabb tengelytávja miatt (terepszögei: 16,5/13,6 fok), kevésbé durva pályán haladtunk, de olyanon, amire én se saját, se tesztautóval nem szívesen vállalkoznék. Dagonyáztunk sárban, másztunk köves kapaszkodón, de a lejtmenetvezérlő hiányában meredek oldalakon nem kaptattunk le. A dízel változat felező nélkül is szépen kúszik fel a hegyen, ezres fordulaton egyesben gáz nélkül kapaszkodik."...

2017. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!