Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a "B" kategóriás jogosítván...

Ha a "B" kategóriás jogosítvány (eü. ) érvényességi ideje szeptember 20-án jár le, de a születésnapom október elején van, mikor érdemes elmennem meghosszabbíttatni, hogy ne veszítsek időt?

Figyelt kérdés
Azt olvastam valahol, hogy a születésnap utánra érdemes időzíteni, különben akár 1 évet is bukhat az ember.
2017. szept. 18. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
mi köze van a jogsi hosszabbításnak a születésnaphoz? :-O
2017. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemrég bevezették, hogy a jogsi érvényességét a szülinaphoz igazítják majd, és ebből most sok esetben van némi bonyodalom, ezért vagyok kíváncsi, hogy Nektek mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban!
2017. szept. 18. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:
napasztmek, ez nekem is új :D (bár nekem nem magyar jogsim van)
2017. szept. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vezetsz október elejéig, akkor várd ki a szülinapod!
2017. szept. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen bukta :( Nekem 4 évente kell majd csináltatnom ,május 18 ig volt érvényes 2021 július 1 ig adták meg . Automaikusan hivatásos kategória a C miatt . szívtam is mivel 10 éve csináltattam akkor még lehetett csak a B-t .
2017. szept. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt a két hetet tuti leautóznám, aztán bociszemekkel néznék, ha véletlen a rendőr mégis elkéri... Bsszák meg az ilyen idióta törvényeket.
2017. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!