Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 2012 jún.30-ával kezdeném a...

2012 jún.30-ával kezdeném a jogsit. Érdemes-e elkezdeni vagy "ráér" szeptember-októberben?

Figyelt kérdés

Kb. úgy számolok, ha elkezdem, szeretném szeptemberre letudni az egészet. Ám ismerőseim közölték, csúszni fog kb. októberre :S, mert nyáron kezdi el mindenki + országos szinten kevés a vizsgabiztos és várólista alakult ki. Ha szeptember-októberben kezdem el, kevesebb időtartam alatt lerakom?

Ki mit tapasztalt?

Mit javasoltok?

Érdemes tehát nyáron elkezdeni?



2012. máj. 20. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor érsz rá jobban.
2012. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jó iskolába mész és van szabad hely, akkor simán megvan két hónap alatt.

Semmiképpen nem menj például a csigavérhez. Ott tuti nem rakod le egy fél éven belül sem. Egyrészt azért mert nem tanítanak meg rendesen vezetni, és pótvizsgáznod kell, másrészt kevés a hely. Ne dőlj be az alacsony áraknak. Arra mennek, hogy megbukj.

Szóval keress valami kisebb, tisztességes sulit, és ha minden jól megy szerintem simán meglehet szeptemberre.

Viszont akármikor kezded, az elméletit rakd le minél hamarabb.

Amúgy én télen tanultam ami azért jobb, mert rossz viszonyok között tanulsz meg vezetni, és később nem ér meglepetésként.

2012. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!