Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem kötelezik a parkolót...

Miért nem kötelezik a parkolótársaságokat hogy elektromos autótöltőket építsenek?

Figyelt kérdés

Minden parkolóautomata közelében a parkolóórákba dobált milliókból kötelezően kell telepíteniük egy darab elektromos töltőt és hozzá parkolóhelyet.


Legalább valami hasznát is látnák az emberek a parkolótársaságoknak.


Nekem nincs elektromos autóm, sem a környezetemnek, de mint kívülálló is örülnék, hogy ha a közpénzből épített köztéri parkolókat kisajátító parkolótársaságok visszaosztanák valami hasznosra az ilyen módon beszedett (ellopott) pénzt.



2017. szept. 21. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

El vagy tévedve picinyem:

A fizetős parkolás NEM szolgáltatás, hanem forgalomszabályzó eszköz. Az adott területre csak az menjen be aki ott lakik (ingyen parkol), vagy akinek mindenképpen autóval intézendő teendője van, de ő is csak a teendői idejére. Kifejezett célja a 8:30-17:30 munkába járós parkolások visszaszorítása.

2017. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
hogy stílszerű legyek a kérdezőhöz(pedig nem akartam)..szóval te szerencsétlen, ha nem tűnt fel, piacgazdaság van.
2017. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező amihez nem értesz abban a témában légyszíves ne oszd az észt. Az első válaszoló világosan elmagyarázta hogy működik ez. Te meg itt égeted magad a hozzá nem értéseddel.
2017. szept. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nyilván igy van, rálehet fogni minden féle szabályzásra hogy azért van, de a legfőbb ok , a pénz beszedés.

Mert vissza nem forgatnak egy fillért se innovációra.

2017. szept. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

remélem nem értettem félre és a kérdezőre, rám értetted, most nem tudom az első vagy-e, gondolom a 72% alapján igen.


Csak a félreértés elkerülése miatt. Ha véletlen valaki más vagy és az elsőre érted, hogy csak kötözködni akar, akkor elnézést, de ennek kis esélye van.

2017. szept. 22. 12:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Van abban valami amit írsz és talán jogos is mivel az elektromos autók korszakában meg fognak változni a "tankolási" szokások és szükség lesz sok és elérhető praktikus töltőkre is. Szerintem lesz ebben üzlet a parkoló társaságoknak abban is hogy ott parkoljunk éppen náluk. De például el tudok képzelni egy olyan indukciós vezeték nélküli (mint a mobiltelefonoknál) töltési módszert amikor például egy autópálya burkolatába van építve a töltő és menet közben is tankolunk, bocsánat töltünk. :-) Ezek lesznek majd a szép idők :-)
2017. szept. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elvileg ilyen már van, buszokat töltenek vele amíg a végállomáson vannak illetve a piros lámpáknál.
2017. szept. 23. 12:30
 8/13 A kérdező kommentje:
Illetve az "amatőr" nevű felhasználót egyúttal ki is lehetne tiltani, IP címével együtt.
2017. szept. 23. 21:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Látom még mindig nem sikerült feldolgozni hogy nem a poén kedvéért kell a parkolásért fizetni. De ilyen csökött aggyal mint a tiéd bőven elég ha tudod hova kell bedobni a pénzt.
2017. szept. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=GjNpDbnov8M



lemaradt a haverjaidról szóló kisfilm

2017. szept. 24. 02:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!