Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nekem tolatnak és én vagyok a...

Magyi kérdése:

Nekem tolatnak és én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Praktiker parkoló, kitolatok a parkolóból, megállok, mennék előre és az álló járművemnek tolat egy másik jármű amelyik szintén a parkolóból állt ki. Mivel az én járművel állt egyértelmű hogy ki volt a hibás. A tolatást jóval a másik sofőr előtt megkezdtem, hangjelzéssel próbáltam figyelmeztetni de késő volt. Na most betétlap stb, persze neki nem lett kára nekem meg megtörött a lökös.. Elismerte a hibáját a betétlapon és a biztosítónál is. A biztosító kihozta az 50-50%-os felelősséget.. Így visszakerültem bónusz 8-ba.. Kérdem én, hogy ezt most hogy fenébe hozták ki hogy én is hibás voltam és így bírálat után én ezzel mit tudok kezdeni? Veszek egy pót lökhárítót nekitolatok mindenkinek a ge*ibe .. Ez a vicc kategória .. Holnap mi lesz stop táblánál telibevernek oldalról és én leszek a hibás v mi a fa**om

Köszönöm a kérdésre a választ ! :)



2017. szept. 23. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Mi köze a biztosítónak a felelősség megállapításához?

Nekedmentek,elismerte,kész.

Ennélfogva nem emelkedhet sem a bonus,sem más.

Teljességgel érthetetlen.

2017. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan leírhatod hogyan történt.
2017. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
reklmálj a biztosítónál
2017. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenképp megkeresem a biztosított!!
2017. szept. 28. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!