Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok ajánlani egy autót...

Tudtok ajánlani egy autót csajozáshoz 1 millió alatt?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy fiatalos, férfias, és olcsó fenntartású legyen. Főleg bevásárlásra, hétvégi szórakozásra és ritkán munkába járásra használnám. Fontos, hogy olyan autó kéne, amibe egy nő szívesen szállna be.

2017. szept. 25. 01:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Van baj ha kocsi nélkül nem megy, de rajtam ne múljon, vegyél valami öreg roncsot a német trióból, aztán meg van oldva, csak az embléma legyen rajta.
2017. szept. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Tessék, itt van a neked való fiatalos, olcsó fenntartású és nagyon férfias autó:


[link]


"és ritkán munkába járásra használnám."


Ez erre ideális, mert tuti, hogy nagyon ritkán fogsz munkába járni vele.

2017. szept. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Vegyél pedálos autót, garantáltan minden csaj megfordul utánnad az utcán.

Sok vállalkozó szellemű még be is ülne melléd.

2017. szept. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
29%
Vegyél egy Audi A4est 5-6 kiloért elég jo álapotutt kapcs csilli villi az Audit szeretik a nők !!! (y)
2017. szept. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

2-es valaszolo. Ez tokeletes lesz :D



A valaszolonak irok par autot,mondjuk nem irtad, hogy 2 ajtos vagy 4 ajtos...


Kb. 1-1.5 millio korul amiket en megneznek Audi tt,Bmw 3-as coupe,cabrio. Mitsubishi eclipse,Toyota celica,Opel astra coupe,cabrio stb...


A legesszerubb valasztas szerintem ennyi penzert egy celica vagy egy opel astra coupe vagy cabrio lenne. A toyotak jo autok, astra coupe nekem is volt 1.8-as es semmi pronlema nem volt vele. A g astra az alapja, alkatreszek is viszonxlag olcsok.

2017. szept. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
azért millió alatti TT-t ne vegyél.. de Celicát se. Az Opel Astra Bertone kupé jó. Én azt gondlom, a csajok sem hülyék, tudják, milyen autó drága és mi az olcsó. Ha jó a stílusod, meg tudod hívni őket egy étterembe, vagy egy italra, nem fogja érdekelni, milyen autóval jársz. Beülni pedig bármibe beülnek majd, ami szépen tisztán van tartva. Amúgy meg Fiat Barchetta, vagy Coupe.
2017. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt mondjuk nem irtam oda hogy az 1 millio koruli tt,celica az olyan is mint az ara :D biztos kolteni kene ra...


Igen fiat coupe vagy barchetta. Nekem tetszik meg az alfa romeo gtv esetleg megane coupe,cabrio.


Nem tudom pontosan mennyiert mennek most ezek az autok, de a szep jo allapotban levo darabokoert biztos tobbet kernek.

2017. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amugy nem minden nőnel szamit a kocsi. Ha van egy feltuno vagy egy draga autod az egy plusz,de sok no ugy van vele csak legyen valamilyen normalisabb autod es ennyi.
2017. szept. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Eharminchat senki?
2017. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Azért baromi siralmas véleménnyel lehetsz a nőkről, ha autóval akarod levenni őket a lábukról.
2017. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!