Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan autóba, ami nem klímás...

Olyan autóba, ami nem klímás konstrukció, utólag lehet klímát beépíttetni?

Figyelt kérdés
Bocsánat, lehet, hogy nem jó kategóriában van.
2017. szept. 25. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden megoldhato, a kerdes megeri-e. Olyan 90%-ra mondom hogy nem...
2017. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Általában anyagilag nem éri meg az utólagos beépítés.
2017. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

egyik barátom építtetett a yarisba utólag klímát. a gyári holmikat vette meg hozzá, egy hátulról törött donor kocsiból.

működik. bár közel sem úgy, mint az eredeti gyári. azért mondom ilyen biztosra, mert nekem egy gyárilag szerelt klímás hasonló yarisom van.

2017. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
Fontos volt ezt ezredjere is meg kérdezni....lehetni mindent lehet az mar mas kerdes hogy tovabbra sem éri meg!
2017. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4-es a segítőkész válaszod, biztos nagyon nehéz volt ezt az egy mondatot kiizzadnod.

Képzeld, mielőtt a kérdést kiírtam, rákerestem és nem találtam ilyen kérdést, de ettől persze még lehet, nem mentem vissza hónapokat, éveket.

Még kicsit röstelkedtem is magamban amikor kiírtam, hogy másnak biztos nem jut eszébe ilyen amatőr kérdés, de ezek szerint nem én vagyok itt egyedüli szőke nő.

Én úgy gondolom a kérdésemmel nem sértettem semmilyen szabályt, de ha te úgy gondolod, jelentsd a moderátornak!

További szép estét!

2017. szept. 25. 21:51
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki válaszra érdemesített!:)
2017. szept. 25. 21:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Belehet, de érdemes előtte átgondolni, hogy fogja-e bírni menetdinamikailag? Pl.: egy 68LE-s Skoda Fabia-ba nem volt érdemes beletenni annak idején, mégis utólag többen tettek bele.
2017. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen lehet, de nem éri meg, mivel olyan munka és anyagköltséges, hogy praktikusabb eladni a jelenlegi autót és venni egy ugyanolyat, csak gyári klímáal.


Ami pedig a kérdés gyakoriságát illeti: ez egy gyakori kérdés ezen az oldalon, legalább havonta egyszer felteszik. Az, hogy nem találtad meg, csak a keresés vagy a keresőmotor gyengeségére utal.


Engem nem zavar, ha gyakran kérdezik ugyanazt, hiszen az oldal neve: gyakori kérdések :-P

2017. szept. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat, meggyőztetek, lemondtam róla!:(
2017. szept. 28. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!