Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csonti car? Ismeri valaki?...

Csonti car? Ismeri valaki? vegyek innen autot?

Figyelt kérdés
2017. szept. 26. 10:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
piros autó is tetszik? A Fiesta remek autó, ez a motor is jó benne, én másfél évig jártam ilyennel. Ez is kinti, ehhez sem ír szervizkönyvet, pedig ha ennyire keveset futott, meg kéne lennie. A rendszeresen karbantartott általános nepperszöveg, meg kell kérdezni, miből tudják? (ha nincs szervizmúlt) De a típus jó, ez az autó képeken nagyon mutatós.
2017. szept. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszt


latom ertesz hozza


utolso kerlek elmondanad rola a velemenyed

[link]


ez kicsit mas mint a tobbi, de ez lenne nekem az igazi szerelem

2017. szept. 28. 16:21
 13/19 anonim ***** válasza:

8-as, ez elég "jó" motor, képes átugrani a vezérlés egy lejtőn parkolástól ha rossz sebességbe teszed.


Sok nepperrel az a baj, hogy szart árulnak, de megpróbálják megmagyarázni, hogy az jó. Nyilván a laikus kevesebbre értékel egy olyan autót amit a "mik a hibái?" kérdés után hosszas és őszinte hibalista követ. Ezzel szemben az elsunnyogott, behazudott állapot a vételkor nem hiba, vagy úgy is mondhatnánk hogy egy illúziót vesz a vásárló. Nem akarok a Csontinak reklámot, sosem vennék tőlük autót, de az őszinteség ebben a szakmában a leginkább becsülendő, mert ebből van a legkevesebb! Tehát ha kevés pénzed van, és tudod, hogy a hibátlan autó nem olcsó akkor menj hozzájuk. Vagy ahogyan előttem tanácsolták, próbálj magánszemélytől venni, esetleg ismerősi körből.

2017. okt. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én vagyok az "utolsó". Az RCZ itthon alig látható, szerintem nem sokat adtak el belőle, a képen is egy kintről behozott van. Ez a HDI motor nem rossz, csak egy kupéba dízel, nekem az olyan... mindegy. Kint emlékeim szerint 10.000 EUR körül mentek, számolj utána, reális lehet ez az ár? Ha egyébként megvan a szervizfüzete, le lehet ellenőrizni a km futást, a rétegvastagság mérővel meg kb a kaszniját. Megértelek, nagyon vagány ez a kocsi! Ja, fontos, az 1.6 THP motort távolról kerüld!
2017. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszt


egy utolso kerdes, igerem a legutolso

elektromos vagy benzin/elektromos autot erdemes venni?


erre nincs atirasi dij, nincs ado a loero utan, nincs uzemanyag dij, gyakorlatilag teljesen ingyenesen autokazom annyit amennyi csak jol esik

vagy rosszul gondolom?


tobb elektromos autot is latok, mi a kulonbseg koztuk?

ez a legolcsobb

[link]


ez az egyik legdragabb

[link]


es vannak ilyen Priusok is, azokban sok kilometer 2M korul

2017. okt. 2. 08:42
 16/19 A kérdező kommentje:

ez a bmw eleg csalogato

nagyon jo marka, nagyon jo minosegnek tunik

akar 300e km -t is tudnek vele menni anelkul, hogy arra koltenem kellene akarcsak 1 forintot is

parkolas is ingyenes


6 millio forint de lehet ez visszajon

2017. okt. 2. 08:46
 17/19 anonim ***** válasza:

Elég messzire elkalandoztál már az eredeti kérdéstől, ami végülis nem gond, csak a jelek szerint nem igen tud eldönteni, hogy mit is szeretnél.

Mire kellene neked az autó?

Elektromos autókkal Magyarországon legfeljebb városokban tudsz közlekedni, nincs kiépített feltöltő hálózat.

Azokkal a hibridekkel lehet távoli utazásokat tervezni, amelyeknél az elektromos motor csak kiegészítő energia forrás, a linkelt BMW is városi közlekedésre tervezett.

Autót nem nagyon lehet befektetési szándékkal keresni vásárolni, kivétel néhány ritka veterán darab, de az teljesen más lapra tartozik, az műtárgy, nem elsősorban közlekedési eszköz (az átlagos veterán autó viszi el a legtöbb pénzt, valóban nagyon különleges darab kell ahhoz, hogy felfelé mozduljon az ára).

Egy több millióért megvásárolt elektromos autó soha nem fogja visszatéríteni a bele fektetett pénzt, hiába nem kell adót, parkolási díjat fizetni.

Amortizálódik az is, mint a belső égésű motorokkal szerelt autók, és gyanítom eladni sem egyszerű, nálunk nincs piaca

2017. okt. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Elektromos autóval még egy Balaton kiruccanás is tervezendő, ahogy írták, az inkább a városban kószálásra jó, esti feltöltéssel (figyelem, nem minden otthoni hálózatról lehet!) A BMW ígér 300 KM-t, de nem hiszem, hogy elmegy annyit. Ezekben a hűtés, fűtés, rádió, mind nagyon zabálja a teljesítményt. Amellett drága, speciális gumijai vannak és biztos lehetsz benne, hogy a kedvezmények, amik most illetik, meg fognak szűnni. A Prius hybrid, egészen más játék. Azzal elindulhatsz bárhová, van benzinmotorja is. Igaz, a fogyasztása így nem lesz 0, de cserébe használható jármű. Sokat cikkeztek róla, nagyon jókat, szóval én inkább azt ajánlanám, ha már ilyesmire gondolsz. Én sem értem, hogy jutottál ide az eredeti helyzettől, de először magadnak tedd fel a kérdést: mennyi pénzed van a célra, mire kell az autó, meddig tartod meg?
2017. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

nagyon sokat dolgozom itthonrol foleg ejszaka (idoeltolodas miatt ejjel)

mikor vegzem a munkaval reggel 3-4 korul teljesen kivagyok

ilyenkor beulok az autoba es autokazom a varosban ide oda, celtalanul


a vezetes ami feldob, amitol hazajovok 2-3 ora mulva es ugy erzem magam ismet hogy feldobodtam felfrissultem, pihentet, relaxal stb.

ami kevesbe dob fel, az hogy latom ezalatt a 2-3 ora alatt elment a negyed tankom (benzines autom van jelenleg)


varoson kivul soha nem hasznalom

a soha az annyit jelent, hogy az elmult hat evben amiota jogositvanyom van 60 km se tettem Budapesten kivul


amire hasznalnam ezen kivul az napkozben bemegyek a varosba, a belvarosba, amit most nem teszek mert a parkolas 500-600 forint orankent



igy jutottam az elektromos autokhoz, szerintem azok lennenek a nekem valok

2017. okt. 2. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!