Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon rossz voltam 1. gyakorl...

Nagyon rossz voltam 1. gyakorlaton?

Figyelt kérdés
Indulás nem mindig ment. Főleg mikor az oktato belenyúlt. Az totál káosz volt. Ha nem nyúlt beleég csakcsak elindultam. De ha igen szopáááss.
2017. szept. 27. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes vagy, de szerintem nem itt kéne blogolni.
2017. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1# újabb haszontalan válaszadóm, jobban járna a gyk ha nem jönnél fel többet.


Néha elfelejtettem irányjelzőzni. Később kanyarodtam mint ah ő akarta vagy előbb viszont 80km/h mentünk akkor jóvolt az úttartás ès a kanyarodás.meg azzal gond nem volt csakhát... a parkolás

2017. szept. 27. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Most azt várod,hogy mi tanítsunk meg vezetni?
2017. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd az oktatód véleményét, ha fontosnak tartod milyen is volt az első gyakorlás.

Nem fontos, de neked úgy tűnik számít.

Az már inkább érdekes, hogy 80-al mentél... és mi értelme volt?

Az egész gyakorlás arról fog szólni, hogy a sok hibádból tanulj, amikor már nem lesz ott az oktató ne kövesd el azokat a hibákat.

Még a forgalmi vizsga elötti gyakorlásokon is lesznek hibák.

2017. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért is? Kérdést nem írtál, csak egy blogszerű leírást, hogy mi történt veled. Szerintem a válaszom teljesen korrekt volt, nem itt kellene blogolni.
2017. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz, mivel hivatalosan csak itt ülhetsz autóban és tanulhatsz elsőre, így az első óra nyilván szar lesz. Mintha űrhajót kéne tanulnod vezetni.


Az aki más okból kifolyólag tud vezetni és gyakorlatot szerezni előtte, annak könnyebben menni fog, de nem mindenki ilyen, sőt legtöbben nem.

Meg ennek a másik hátránya, hogy berögzül a rutin és vannak oktatók akik nem szeretik ezt. Nem mintha számítana, mert a sikeres vizsga után életed végéig úgy fogsz vezetni ahogy akarsz, meg ahogy megszoktad és ezzel az oktató is tisztában van.

2017. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az oktató mondta hogy felváltunk 5 be de ezt 70 felett csak. Azt mondta kresz szabályait betartva menjek mentem is.

Akiszerint blogolok. Történet nélkül hogy döntöd el hogy rossz jó vagy átlagos. Ha ezt elmondod nekem BLOGOLÓS akkor kalapom eléd rakom.😊😉

2017. szept. 27. 20:11
 8/9 anonim ***** válasza:

17 éves vagy ugye? És lány?


Ebbe a témába általában középkorú férfiak írnak, szóval ne is csodálkozz rajta, ha nincs meg a közös egyensúly a beszélgetésben.

2017. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8# én öszintén próbálom megèrteni amitondasz vagy a blogolós választ. De mint leírtam a történet alapján érdekelt a veleményetek. Ez csak téged illetve titeket minősít. Inkább írsz valami off kommentet mint a kérdésre vàlaszt

A többieknek akik normálisan hozzámálltak köszönöm

2017. szept. 27. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!