Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsisként 5 fokozatú...

Friss jogsisként 5 fokozatú tiptronic váltó rossz döntés lenne?

Figyelt kérdés
Nekem a vezetési élmény számítana a legtöbbet és kinéztem magamnak egy kései(2001-es) w210es Mercedes-benz 220cdi-t. Tudom hogy zőccséges merga de elég odafigyeléssel jó lehet. A vételár 600.000-1.000.000 között lenne. Hátsó kerekest azért néztem mert ha leesik egy kis eső/alapból lehetne egy kicsit csúszkálni vele , nemtudom ennyi lóerővel mennyi élményt tudna adni. Ha első kerekes lenne akkor egy 1.6 vti civicet vagy egy preludeot néznék
2017. szept. 24. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Friss jogsisként miért szeretnél csúszkálni? Csúsztál már meg autóval? Nem kívánom... Ha neked az élmény számít akkor természetesen azt kell választani. Csak duma szerintem, hogy aki automatát vezet sok ideig elszokik a manuálistól, gondolom ez akart lenni kérdésed lényege. Mit jelent a "zőccséges merga " ? Elég pofás autó, nem hiszem , hogy itt is vannak megjegyzések. Suzukinál elhiszem a "szutyukit" mivel sok-sok papper,mammer hajtja eme városi autókat, de nem hiszem, hogy egy ilyen autóval érnének megjegyzések, inkább tisztelnének az érdek emberek.
2017. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A W123 volt a "zöldséges merci".

A W210 az a "pápaszemes".


Amúgy kezdőként elsőkerekest és ne mercit vegyél.

2017. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor hátsó kerekes marad 2.nak. Mást mit ajánlotok? Régi swift elég fürge 1.3/1.6 motorral olyan kicsi kasztnira
2017. szept. 24. 19:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Bohóckodásra ne Mercedest vegyél. Az a komoly emberek autója.

Ráadásul azt hiszed, hogy hatszázezerért Mercedesed lesz, pedig csupán egy Mercire emlékeztető romhalmazt kapsz annyiért, amire kapásból ráköltheted a gatyádat csúszkálás nélkül is.

Sz@rrá törni magadat pedig jó lesz egy Suzuki is kezdőként.

2017. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A nyáron vett olyat egy haverom. Nem fűtött. Fűtéscsap csere: 110ezer.

Füstölni is szokott. Bevizsgálták, kéne bele 6 új befecskendező, az többe kerülne mint amennyiért vette a kocsit. Szóval elhalasztva, ki tudja meddig lehet halogatni.

Ha ez nem okoz gondot akkor vedd nyugodtan, szép kocsi kívül-belül és qrva jól megy. Ez 3,0 dízel, autómata

2017. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az hogy friss jogsis vagy, nem érdekes szerintem.

De: a W210 a valaha készült legfosabb Mercedes. Jó autó ha jó, ne érts félre: kényelmes, fullos, tágas, minden. De rozsdázik, az elektronikája szar, a futóműve csak úgy szétesik a rozsdától, ami extrém balesetveszélyes. Szóval nagyon rossz.

Ja és még valami: Mercedesben NINCS TIPTRONIC váltó. Tiptronic csak a VAG-os autókban van, ők használják ezt a nevet.

2017. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne röhögtess már... Swift az olyan embereknek való mint én, semmi vezetési élmény csak alacsony kátyúszámoló autó az egész, mondjuk az enyém 1.3-as 8 szelepes, a világon semmi baja gyorsan felmelegszik és számomra kiváló, ha újat vennék akkor 2002-es lenne a következő 8 szelepesbe szintén( Swiftek legdrágább alkatrésze az injektor ami 60 ezer ) .

Volvókat ,Saabokat nézegetted ? Esetleg egy Toyota Avensis ? Ilyenekben gondolkodj.

2017. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Saabokat,volvokat néztem. Anyukámnak van egy 2000 körüli s40e az tetszik 1.9 tdi. Nekem nem csak arra kéne hogy A-ból B-be vigyen hanem szeretnék krúzolni is vele meg találkozókra járni.
2017. szept. 24. 21:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Szóval krúzolni...

Mint itt a nagyik:

[link]

2017. szept. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Suzukisok csípik egymást, nekem is szoktak inteni néha és nem a refi miatt. Voyisok is szoktak, és aggodnak is egymásért, látom benn vagyok egy olyan facebook csoportba. Opel.. hát Omega csoportba is vagyok.. van 1~2 arrogáns paraszt .de leszámitva mindenben segitenek csak találkozó nincs nagyon. Alfások asszem a legösszetartóbbak. Szóval ja, nehéz döntés.
2017. szept. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!