Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ugye sikerül megtanulni jól...

Ugye sikerül megtanulni jól vezetni?

Figyelt kérdés
Kissé el vagyok keseredve. Nem olyan régen kezdtem a vezetést, kb 3x60 percet vezettem eddig a városban. Előtte még soha nem próbáltam, azaz mindent most tapasztalok először. Nem mondom, hogy nagyon-nagyon rosszul megy, de vannak hibáim. Néha lefulladok, néha a sebváltó okoz problémát, még elég fura, hogy ennyi mindenre kell figyelni. Elhagyatottabb helyeken nincs is problémám, de amint bent vagyunk a forgalomban, megijedek. Dudálnak rám, ha nem megyek gyorsabban 30-máé, pedig kint a tábla. (Ezt nyilván nem tehetem meg az oktató mellett) Nagyon türelmetlenek velem és más tanulókkal is a tapasztaltabb vezetők, ezáltal kialakult bennem egy félelem. Persze vannak kedvesek is, akik próbálnak segíteni, de ez ritka. Szerintetek túl korai még elhatároznom ennyi idő után, hogy " Na, én nem fogok soha normálisan vezetni"? Mindenki így kezdi?

2017. szept. 27. 20:17
 1/5 A kérdező kommentje:
30-nál *
2017. szept. 27. 20:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki így kezdi le kell küzdeni a félelmed és nem szabad leblokkolni mert abból csak rossz sülhet ki.
2017. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még simán. Én anno szenvedtem a B-nél most meg megvan a C-E kategória és épp a D-t csinálom. Van aki hamar ráérez van aki nem. Ez nem jelenti azt, hogy később nem leszel jobb, mint azok, akiknek elsőre megy.
2017. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dudálj nekik vissza, a k. anyjukat!
2017. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Olyan jól esnek ezek a kedves kommentek :) Köszönöm!


Utolsó. :D Így van, há' ne dudáljon :D

2017. szept. 27. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!