Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes "tuningolni" az...

Érdemes "tuningolni" az autómat, annak tudatában, hogy nem nagyon tudok váltani?

Figyelt kérdés

Nos, van egy régi Swiftem, szeretnék egy kicsit erősebb motort kihozni belőle ha már szerkezetileg jó, gondoltam felveszem egy ilyen céggel a kapcsolatot ,akik kicsit felpörgetik a motorban zajló eseményeket, csak belül, kívül maradna a papper forma, nem ültetek, nem teszek fel monster matricát se spójlert. Viszont nem nagyon tudok váltani, tehát megyek 60-al 3-ba váltanék 4-et addigra leesik a fordulat, és mire visszaengedem a kuplungot rángat a kocsi. Tehát nem nagyon nekem találták ki a manuálist, viszont én azt szeretem annak ellenére, hogy rángatom. Mondjuk az, hogy lecseréljem automatára nem nagyon jönne be nekem, tudom, hogy jobb, de nem.


Meg akkor ha benne lenne +33paci, nem igen kéne visszaváltani, mondjuk a Mecsekbe, na jó ott igen, de egy laza 15%-os emelkedőnél nem. Szerintetek ?


2017. szept. 30. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Swiftből sehogy se fog kijönni a + 33 paci, legfeljebb úgy, ha a kocsi árának kétszeresét ráköltöd.

Swift automatát ne is akarj, azokhoz a motorokhoz a citromos automata amiket beleraktak, hát jóindulattal is gurulóképes vele, haladni már nem tud. Azok a váltók minimum 100 lóerőt igényelnek, ha menni is akarsz vele.


Érdemes tuningolni természetesen, mert adott fokozatban erősebb lesz, csak a + 33 lóerőt felejtsd el egy egy 1.0 1.3 literes szívómotortól.

2017. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Felejtsd el . Ezt a típust egyenes városi utakra pár km megtételére készítették . Komoly motor 1.6 felett indul .
2017. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De le van írva +33 lóerő 1.3-as motorhoz ( gti donor motorból )
2017. szept. 30. 19:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Van 1,6 90LE motoros is. Ha az se elég abban a kaszniban, járj busszal.
2017. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja úgy igen, az alap 1.3-as 70 ló körüli, a GTi verzió meg 100. Lényegében átépítik a GTi motort bele az alap blokkon kívül, az úgy lehetséges. Mennyibe kerül is ez a móka? Mert akkor inkább vennék egy autót egy Swift helyett, még mielőtt százezreket ráköltenék...
2017. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ráköltök 300 ezret... új, jobb autó meg 700 fölött kezdődik alaphangon. 300 körül van az átalakítás. 1.6 Swifteket meg szétgyötrik hajtják mint a fene őket és az nem túl jó...
2017. szept. 30. 20:31
 7/12 A kérdező kommentje:
ÉS nincs hátul ablaktörlő.
2017. szept. 30. 20:31
 8/12 anonim ***** válasza:
A 100 lovas motorhoz viszont már lehetne pattintani egy automatát, ha rámegy. És akkor két legyet egy csapásra.
2017. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék sajna automatát :) nem érezném megbízhatónak az autót. MI van ha előttem lévő tulaj nem cserélt benne váltó olajat és megadta magát ezért a kocsi, automatát csak újba érdemes venni szerintem és az 5-6 milliótól kezdődik egy nem robotizált jó autó.
2017. szept. 30. 20:41
 10/12 anonim ***** válasza:
mekkora a fordulatszám 3.ba 60-nál?
2017. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!