Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért minden 10 kocsiból 7...

Miért minden 10 kocsiból 7 bmw az utakon?

Figyelt kérdés
2017. szept. 30. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem az.
2017. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
DE.
2017. szept. 30. 22:25
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Még ha azt írnád, hogy 10-ből 7 autó német, bár annak se nagyon van alapja, mert nem.
2017. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Mert ezeket hozzák be külföldről tömegével. Relatíve olcsók (új autóhoz képest biztosan) és ezért az árért kényelmesek, relatíve minőségiek. Abba nem érdemes belemenni, hogy ki mit akar mutatni egy 8-10-15 éves BMW-vel, de nyilván van aki státusszimbólumnak véli. Abban azért van igazság, hogy egy jó karban lévő pl E46-os simán magasabb minőségérzetet ad (menetkomfort, anyagminőség, menetzaj, menetteljesítmény, stb) mint egy új 5-6 milliós Suzuki, Opel, Ford, stb. Összességében ez csak egy népszerű autó, semmi több.
2017. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

1.Ha BMW találkozóra mész, csak akkor igaz

2. Nem is tudtam, hogy vannak "szeletív" szemüvegek.

Van jó csaj szűrő is?

2017. szept. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Két lehetőség van:

Vagy nagyon utálod a bmw-t, vagy imádod a bmw-t és ezért mindig csak azokra figyelsz fel.


Lehet, hogy közben elmegy melletted egy csomó suzuki meg renault, csak az nem tűnik fel.

2017. szept. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hmm, miután olvastam a kérdésed pont városba indultam, gondoltam poénból számolok egyet. :D

64 autó ment el mellettem és ebből mindössze6 volt BMW... valami nem stimmel, pedig BP-n elvileg amúgy is nagyobb koncentrációban kéne lenniük BMW-k nek nem?:D

2017. szept. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Mert Stuttgartba vagy a gyár melletti kis utcában.
2017. szept. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

#4


"Abban azért van igazság, hogy egy jó karban lévő pl E46-os simán magasabb minőségérzetet ad (menetkomfort, anyagminőség, menetzaj, menetteljesítmény, stb) mint egy új 5-6 milliós Suzuki, Opel, Ford, stb."


Ekkora hülyeséget ne írjál már.Még hogyha 20 éves kocsikkal hasonlítottad volna össze az E46-os BMW-t akkor még azt mondom jól van de 5-6 milliós kocsikkal?! Az én 20 éves Opel kocsimban szó szerint semmit sem lehet hallani menet közben,még a motor hangját se,a gyorsulása pedig meghazudtolja az életkorát.Akkor egy 5-6 milliós kocsi mit tudhat ezekhez a 20 éves kocsikhoz képest? Gondolkozzál már mielőtt ilyen baromságokat írsz

2017. szept. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5-6 millióból már néhány éves Passatot is kapni, na nehogy már a 20 éves BMW jobb legyen.

Egy 20 éves Astrához képes maximum...

2017. okt. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!