Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A magyar utakon tényleg leér...

A magyar utakon tényleg leér a sportkocsik alja, vagy ez csak egy városi legenda?

Figyelt kérdés

Nem földutakra gondolok. Lamborghini Gallardo 5.0 E-gear vásárlásán gondolkozok, 19"-os kerekekkel. Lehet ezzel városban közlekedni? Nem pesti vagyok, vidéken lakom. Nagyobb utakra, vagy pestre felmenetel során természetesen amikor csak lehetőségem van autópályán mennék. Mit gondoltok leér az alja, vagy ez csak egy mendemonda?


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2017. júl. 27. 23:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Ez csak régebben volt igaz, amikor még ólmozott benzin volt, mert akkor teletanknál a sok ólom lenyomta az autó seggét és tényleg leért...
2017. júl. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen autó, milyen alacsony a hasmagasság. Az F1-es autóknak például még tükörsima aszfaltos épített versenypályán is leér az alja.
2017. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Pesten már több ilyet láttam, még versenyezni is a belvárosban.

Nem ért le az aljuk.

2017. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Katyuk...erre gondoltal mar?
2017. júl. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ilyen autót készülnél venni, akkor tudnád hogy van benne gombnyomásra állítható futómű, amivel pillanatok alatt meg lehet növelni a hasmagasságot úgy, hogy fekvőrendőr sem legyen akadály.



Amúgy meg természetesen lehet közlekedni rendesen a városban ilyen autókkal is, nem véletlen hogy nem felakadva láthatóak ilyen kocsik a belvárosban...


Persze a kátyúkra figyelni kell, de azokra minden jóérzésű ember figyel, akik kicsit is törődnek az autójukkal, legyen akármilyen értékű.

2017. júl. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap azt nyilatkozta a bkk, hogy azért szakadt ki a csuklós busz közepe, mert leér a buszok alja, annyira rosszak az utak. Szóval egy sportkocsi a bkk szerint egy 100 méteres szakaszon szétesne.
2017. júl. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
94%

Ha te tényleg ilyen autót szeretnél venni, akkor nem itt kérdeznéd azt, amit..az is kiderül, hogy eddig még autód sem volt.(most sincs)


nekem csak japó sportkocsim van, az nem ér le...persze úgy kell hajtani.

2017. júl. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a márkakereskedőtől kérdezed meg, akitől vásárlod? Szerintem egy leendő Lamborghini tulajnak, ezer örömmel állnak a rendelkezésére a munkatársak bármilyen kérdésben.
2017. júl. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
83%

Megszaladt a szekér tesó, 3 hónapja még kínai telefont akartál venni 100 rugóért, mostmeg 50 millás sportkocsi? Mi a titkod?


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2017. júl. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
91%

Az eredeti Matchbox-nak és a Bburago-knak nem ér le az alja. A mendemonda csak a kínai vackokra igaz, főleg ha hátrfelé felhúzósak, lendkerekesek.

Én a helyedben Bburago-t vennék, az elmegy a másodosztályú vasúti kocsikon taláható ablak melletti kisasztalokon is és a távolsági buszok háttámláján is.

Ha földúton nem, akkor homokozóban se járasd, anyukád mérges lesz, mégiscsak drága játék.

2017. júl. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!