Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat ibiza, cordoba 2002-től...

Seat ibiza, cordoba 2002-től lehet, h akku bikázása miatt világít a motor kontroll lámpa?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Nem fogalmaztál érthetően, ezért nem kaptál rá még választ!
2017. okt. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt hogy a sárga motorhiba jelző lámpa világíthat-e a műszerfalon, bebikázott autón? Azaz akkut ha bebikázzuk lehet e emiatt motorhibát jelző hibakód?
2017. okt. 3. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne! Jelzi, hogy a motor nem indul és a hibakód, ha kiolvasnád, megtudnád miért.
2017. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hmm, nem saját autómról van szó! Nyilván akkor egyből kiolvastatnám! Ez a kategória érdekel megvételre egész egyszerűen. Azért tettem fel a kérdést, mert autót mentünk nézni és világított a sárga motor kontroll lámpa. Eladó arra hivatkozott, hogy bebikázta az autót és azért világít.. Vételnél ez nem feltétlen hihető, számomra legalábbis nem volt az. Mivel ezer 1 komoly hibát jelezhet ez a jelzés.
2017. okt. 24. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne világítania a bebikázás miatt. Több száz autót bikáztunk már be (jönnek hozzánk sérült autók), illetve a nyáron autókerekedésben dolgoztam, és egynek se villat fel a check engine lámpája bikázás miatt.

Nem biztos, hogy nagy a baj lehet, hogy az egyik hengerben egyszer volt egy égés kimaradás, és a hibát eltárolta. Utána hiába működik minden tökéletesen, ez olyan faja hiba, amit nem képes magának kitörölni a rendszer, így ott virít a lámpa ameddig géppel ki nem törlik belőle a hibát.

Szerintem mindenképp tegyétek gépre, és pontosabb infót tudtok meg a kocsiról.

2017. okt. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!