Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem hoznak valami...

Miért nem hoznak valami rendeletet a szutykos kormos dizeles boyracer gyökerekre?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom hogy az üvöltő rizsrakétak jobbak (hozzáteszem ezek közül is némelyik marha hangosan “huhog” váltásnál), de azért kíváncsi lennék hogy ezt miért nem büntetik..

2017. okt. 4. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Mert szerintük ez menő, hogy bagolyhangja van az autónak. Műszakin bukta, KPM ellenőrzésen bukta..... csak sajnos a mezei rendőr nem tudja kivenni ezeket a forgalomból.
2017. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem is ideje lenne már, de az öreg Honda Civic kipufogóját kályhacsőre cserélő autóversenyzőket is hasonlóképp kizárnám a forgalomból. Felőlem lehetnek ekkora idióták, mondanám hogy az ő dolguk, csak ameddig a forgalomban nekem szakad be a dobhártyám egy maximum 100-110 lóerős géptől, akkor az már az én dolgom is.


Másfelől annál nagyobb élményem kevés volt, mint látni az arcát annak a kályhacsővel ellátott CRX-et vezető srácnak, aki az 540i-re azt gondolta, hogy majd lehagyja a pirostól. Az illető szépen lemaradt amikor adtam rá egy félgázt, én 70-nél abbahagytam a gyorsulást, ő mutogatások közepette megelőzött, majd egy kék villogóval ellátott Astra azzal a lendülettel félre is állította az illetőt.


Az ilyen élményekért mégis megtartanám őket korlátozott darabszámban. :)

2017. okt. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Édesapa, rendelet az épp van rá nem is egy, de amíg ilyen csóró az ország és egy rozsdás vödör is kap műszaki vizsgát, addig nincs miről beszélni...


És 20 év múlva is így lesz majd, akkor kopik majd ki a koromfelhő meg az ütődött hülyegyerek csőkipufogó a vtec-kel együtt, mikor a Swift is elektromos lesz már és 200 ezerért lehet majd kapni használtan...

2017. okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!