Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Aerox vagy Simson s51?

Yamaha Aerox vagy Simson s51?

Figyelt kérdés

2017. okt. 8. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Vagy ez, vagy az!

Kockalada nem játszik, tezsvír?

2017. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Véleményt kértem nem baromságot!!!
2017. okt. 8. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a véleményem pupák!
2017. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 laci275 válasza:
Ha lassan és terepen is szoktál motorozni akkor a simó, de ha csak az aszfalt, és előzni is akarsz néha, persze a yamaha.Persze az is kérdés mennyi pénzed van rá mert a yamaha nem egy olcsó motor.
2017. okt. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Simson sem olcsó, sőt erősen túlárazott termék. Csak a nosztalgia pörgeti a piacot, aminek az egyetlen valós alapja, hogy az illetőnek a nyolcvanas években még felállt a fsza. A kétütemű, nyomatékra hangolt motorblokkot már az ötvenes években körberöhögték jobb helyeken, nálunk meg egyszerűen nem volt más. Gondolj bele, hogy a Honda CB750 már 1969-ben kapható volt Japánban.
2017. okt. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jó! Én mégis Simson pártján vagyok, mert nagyon szeretem ezt a veterán motorcsaládot. Nem összehasonlítható ez a két motor. Ha robogó akkor valami olasz piaggio családból választanék. Gilera Runner, Vespa, Liberty stb
2017. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!