Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Okt 10-én forgalmi vizsga...

Okt 10-én forgalmi vizsga megy a vezetés meg minden csak néha kihagy a figyelmem vezetés közbe és nem tartom be a kreszt hogyan tudnék ezen javitani? Kb 6 óra van még (30 oran már megvan)

Figyelt kérdés

2017. szept. 30. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi sem egyszerűbb , mint figyelj oda.
2017. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Alapból mennyire tudsz figyelni, egy dologra koncentrálni?

A vezetés, közlekedés járművezetőként még új.

De ha majd önállóan vezetsz, s némi rutin után is marad ez a jelenség, akkor inkább ne vezess.

Pillanatnyi figyelem kiesése valakinek az életébe kerülhet.

60-as tempónál egy másodperc alatt 16 métert teszel meg.

Ügye ez pl. zebra közelében elég érdekes lehet.

Sok sikert a vizsgához, de beszéljétek ezt meg az oktatóval!

2017. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mikul ***** válasza:
100%
pihend ki magad előtte valo nap rendesen én a forgalmi vizsga előtti napon is pont voltam vezetni amit csak lehetett mindent elrontottam oktato mondta haezt holnap igy csinalom akko else menjek vizsgara, de szerencsere másnapra összeszedtem magam és atmentem 4 hibavonallal.
2017. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem a tudatosság lehet a válasz. Az elején a vezetés technikai része elvonja az ember figyelmét (pedálok, váltás stb), de ez minden órával javul. Emellett meg kell próbálni mindig tudatosan figyelni és rávenni magad, hogy: használd a tükröket még akkor is, ha egyenes úton haladsz, forogjon a fej a holttér miatt és nézd a táblákat is többek között. Amikor egy lámpánál vársz a zöld jelzésre ne csak nézelődj, hanem mérd fel, hogy mi következik, milyen útra kanyarodsz, mire kell majd figyelned.
2017. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!