Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kérdés a jogsit sürgetőkhöz:...

Kérdés a jogsit sürgetőkhöz: Miért nem kezditek nyolc nappal korábban?

Figyelt kérdés
Nem provokálni akarok, de tényleg: Akinek olyan sürgős, hogy vezethessen, miért nem kezd el korábban tanulni, miért nem vizsgázik korábban?
2017. okt. 11. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a 8 nap a lényeg (vagy akárhány amíg kész a kártya). Akinek sikerül a vizsga az azt hiszi hogy onnantól kezdve mehet a vakvilágba vezetni és nem bír a seggén megülni még pár napig. Akármennyivel korábban kezdi, úgyis csak az számít hogy miután megkapta az áldást és vezethet, már vezetne is. Önuralom kérdése, és akinek nincs az akár az összes törvényi minimum teljesítése után is már remeg, mert menne.
2017. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam csak nem kérdeztem meg itt, alig vártam, hogy mehessek, aztán megjött 2 hét után utána meg elfelejtettem az egészet ( nagyon feledékeny vagyok ) aztán tanulhattam újra magamtól óvodák, iskolák környékén ja és családos lakóparkban. Mivel ilyen környéken lakok, csak mondom, nem pedig panelrengeteg. Már megy a vezetés.
2017. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!