Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2-2,3 millióig igényes belsőve...

2-2,3 millióig igényes belsővel egy értelmes csomagtartóval, jó szívó benzinmotorral max 10-11 éves japán?

Figyelt kérdés

Mindennapi autót keresek,csak 6 gangos váltóval.

Sokszor megyek pályára is,de nagyon sokat városozok is ,és az autópályás utak között van,hogy akár 1-2 hónap is van...(van ,hogy heti 2x400km-t kell menni,van,hogy a következő 1,5 hónap múlva).

Ezért minimum egy 130-140 le ,szívó benzin ,és 6 gang.


A megbízhatóságra megyek.

Nem családi kocsit keresek,hogy kombi vagy garázs méretű csomagtartó,csak azért ne szűkösen kelljen utazni,ha csomag is van.


Honda Civic 8 generációs 1.8 Type-S frissített modell-t néztem ki.

Bűn nagy csomagtartó ahhoz képest, hogy "csak ferdehátú" ,ahogy nézegetem belső tér igényes,azt mondják kényelmes.

A modellfrissített "Facelift"-eket nézegetem,2008-2010 között...

Hondás csoportokban az angliában összerakott japán konstrukciós 1.8 szívó benzint tartósnak mondják.


2017. okt. 12. 11:57
 1/1 Tomcatters ***** válasza:
Nekem egy 2004 es accord van 2.0 ivtec 156 lo gyarilag Esetleg azokat is tudom ajanalni. 2-2,3 mar lehet venni ertelmes darabokat, igaz 5 gangos a valto, de 130 kornyeken 5.be 5.8L-6L korul fogyaszt varos 9L atlag ugy 7L korul alakul Motorja hibatlan ,csak kopo alkatreszeket csereltem rajta
2017. okt. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!