Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megrendelt autó felszereltségé...

Megrendelt autó felszereltségén meddig lehet módosítani kisebb mértékben?

Figyelt kérdés
Ha rendelek egy autót és utána meggondolom hogy mégis kéne hátra ablakemelő vagy könyöktámasz, azt meddig lehet módosítani? Ha még nem gyártották le, utólag a márkakereskedésen keresztül még lehet szólni hogy módosítsák vagy már késő olyankor?
2017. okt. 13. 03:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem külön gyàrtanak neked , hanem a gyàrtó raktàràbol hozzàk azt a kovsit amiben benne van ami kell neked , hàtra is elektromos ablakot még a kereskedés utolag a szervizben be tudja rakatni , de a könyöklőt azt nem mivel akkor komplett hàtso hàttàmlàt kell cserélni .
2017. okt. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Első, ilyet manapság maximum a Suzuki csinál (ők még készletre gyártanak egy-egy műszakban azonos felszereltségű és színű modelleket), de minden modern autógyár egyedileg gyárt a rendelés alapján.


Kérdező, általában már nem szeretik a módosítást, mert a beszállítókhoz is kiment a rendelés és nagyon bekavarhat egy ilyen utólagos módosítás. Nemcsak azt a két hátsó ablakemelő modult/motort/stb-t kell még hozzátenni, hanem egyéb egyéb vezérlők és a kábelkötegek is mások. A könyöklő sokkal egyszerűbb, azt csak be kell csavarozni a helyére. Sajnos nem hiszem, hogy tudsz módosítani, de mindenesetre én tennék egy kísérletet a szalonban, ahol rendelted.

2017. okt. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fél éve vettem kocsit egy nagy forgalmú kereskedésben, nekik olyan rendszerük van, hogy a szállítási időtől visszafelé vannak időpontok, amíg lehet módosítani egy-egy rendelt autón. Például motort már nem lehet módosítani akkor, amikor cd-lejátszót még igen. De ez kereskedésfüggő, vagy legalábbis márkafüggő szerintem.
2017. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha nincs a leszállításra pontos határidő a szerződésben akkor semmi akadálya.
2017. okt. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!