Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted milyen auto az audi a2?

Szerinted milyen auto az audi a2?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 03:13
 1/7 anonim ***** válasza:
kicsi és drága
2017. okt. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és csúnya is
2017. okt. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tomcatters ***** válasza:
Haaat, nekem szemely szerint nem tetszik kulsore :D Olyan mint egy doboz
2017. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsi, ronda, drága.
2017. okt. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az Audi mindig eleg jol kinezo autokat gyartott. Az A2 viszont teljesen kilog a sorbol. Kicsi is es csunya is, ahogy mar leirtak. Ettol fuggetlenul persze lehet egy megbizhato auto, nekem tapasztalatom nincs vele, de nem is vagyom ra.
2017. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes tanulmányautó. Az volt legalábbis 15 éve. Most sem lenne rossz, csak nem méltó a 4 karikára.
2017. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk volt. Remek autó. Audi minőség, semmi rossz nincs benne. Nem is olyan kicsi, sőt, meglepően tágas a külső méreteihez képest. Az 1.4 TDI rondán jár, de takarékos és elég jól bírja a km-eket. Arra kell figyelni, hogy ne törött legyen, mert az alumínium kaszni nehezen javítható.
2017. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!