Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » , Izom autó hobbi célra? ’

, Izom autó hobbi célra? ’

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy nagyköbcentis autót kizárólag hobbi célra. Maximum 2.3 millió forintot szánnék magára az autóra. Audi A8 6000ccm3 Németországban nem ritka és vannak viszonylag szépek. Milyen más hasonló kaliberű kocsik vannak ilyen árban? Mennyi különbség van élményben egy 4.2 vagy egy 6.0 motor között?

2017. okt. 5. 19:02
 1/9 crudy ***** válasza:
Lehet a 4.2 jobb mint a hat liter. Nem is a motormeret a lenyeg hanem h mit hoznak ki belole. Egy a8 regen is egy nagy luxusauto volt. Most is az. Sose volt furge se gyors. Nem is ez volt a cel. Elegansnak kellett lennie es ha ugy lehet rangatni h majd kiesel belole az nem elegans. Jo az audi, a4, esetleg. Egy regebbi amerikai vas lenne a legjobb de europaban is lehet talalni jo darabokat. 8as bmw pl. De en a helyedben egy regi mercit vennek. Ilyen arbol mar lehet kapni egy nagy motoroa kupet nem olyat hitvany allapotban de nem is patika.
2017. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudnal kuldeni egy parat? Nemetorszagbol hoznek egyet, tehat az ottani arnak kellene belefernie a keretbe..
2017. okt. 5. 19:50
 3/9 crudy ***** válasza:

Talaltam egy kettot. 7500ig nezelodtem ami kicsit tobb mint a 2.3 millio.


C36 amg. Maga idejeben nagyon kiraly volt. Szerintem meg most is. [link]


[link]


Ez csak egy 500as e osztaly. Szerintem nem ilyet keresel. [link]


Hat liter, sportos, erogep. Ez kiraly. [link]


E osztaly amg, ez is nagyon kiraly. Nekem is ilyen van csak dizel. Iszonyat jo lehet ahogy ez a hatalmas kaszni konnyeden mozog az uton. [link]


Ez a legkiralyabb. Ilyet en is szeretnek egyszer. Nem kerdes h ezt vennem meg.


[link]

2017. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy 2006-os dodge magnum R/T-m van 5.7hemi amcsi kivitel

Én szeretem a nyers amcsi v8 hangot

2017. okt. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az A8 nem izomautó...


Amit te keresel az egy faroknövelő, tarkóhurkásító, nálunk lepukkant gengszterverdaként futó autó.


Nyilván láttad vannak ilyenek, ki is lehet fogni jót, de aki nagy lábon akar élni, az ne gondolja, hogy kis pénzből is lehet. Ilyen kaliberű autót én ennek kb duplájáért vennék. Kevesebb futás, több extra, ami működik is stb stb,

2017. okt. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Izomautó hobby célra. Hi-hi-hi.

Jó hogy így kiemelted, mert egyébként azt hinné az ember, csak azért vesznek egy 6ezres dojcs hulladékot, hogy minden hajnalban azzal mehessen dolgozni a bútorgyárba. Minimálbérért! :-)

2017. okt. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, a CL 600 nagyon tetszik és találtam pár szepet..
2017. okt. 6. 13:43
 8/9 anonim ***** válasza:

A segítőleg belinkelt egyik C Merci a közeli Madridban van... szép dolog a segítség, de azért oda kellene figyelni!

Azt írja a kérdező, hogy 2,3 milliója van. Maximum. A regadót adjátok hozzá a vételárhoz! Az alaphangon 240 ezer forint, ha sikerül egy EURO3-ast kifogni. Ha csak EURO2, akkor 320 ezer. Ezeket az autókat hazahozni sem lesz könnyű, vagy olcsó. Ha ezeket is beleszámoljátok, akkor jelentősen változik az a keret.

Más kérdés, hogy az "izomautó" , ahogy írták is, inkább a bazi motoros amerikai autókra illik. A V8-as Audi egy luxuscirkáló. (gatyád rámegy, azt tudd)

2017. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 crudy ***** válasza:
Ha ezeket beleszamoljuk akkor nincs semmilyen keret mert a fele erre megy el. Gyanitom a vetalar volt a kikotes. Az amit meg linkeltem egy tampont. Mindenkibol kinezem h el tud olvasni egy adatlapot egy autorol es el tudja donteni h tetszike neki vagy nem, ha meg igen akkor nagyon ugyesen befingja az egyik hasznaltauto keresojebe majd tovabbiakban intezi maga az autovetelt.
2017. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!