Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül körülberül...

Mennyibe kerül körülberül fentartani egy Audi A6 3. 0 TDI Quattro-t?

Figyelt kérdés

Szeretném megvenni a fentebb emlitett autót, de nem szeretnék egyből fejest ugorni a mély vizbe. Körülbelül mennyibe kerülne fentartani? Ez alatt értem az olajcserét, téli/nyári gumik esetleges meghibásodások amikkel számol az ember 1 évre kivetülve (tankolás most elhanyagolható). Szivesen fogadok személyes és bármiféle tapasztalatot, meglátást és előre is köszönöm azokat :)


Ui.: Nem nagyon értek ilyen téren a témához azért is szeretnék segitséget kérni itt :)



2017. okt. 17. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hanyas évjáratot keresel? Nekem ilyen van. Három év alatt 2 milliómban van.

Egy garnitúra gummancs 250 ezer 18”- ban.

Ebböl kellett mindjárt kettő. Csak ez fél milla. Első fék 100, hátsó 70 ezer.

Porlasztók... sok száz ezer.

Olaj 8L, szűrőkkel meg van círka 30 ezerből.

Volt egy Mmi vezérlő cserém, 100 ezer, kormányoszlop csere 350 ezer, akkumulátor 65 ezer.

Váltóolaj csere 60 ezer, turbó csere 220 ezer. Meg egy csomó kisebb dolog.

2017. okt. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2007-es amit kinéztem magamnak. Mennyire gyakran mondanak unalmast a dolgok az autóban,?
2017. okt. 17. 01:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármikor bármi jöhet. Vannak jó drágán javítható típushibák, de h szerencséd van és jót sikerül kifognod, a fenntartása a sorolt dolgok (fék, gumik, stb) nem egy olcsó művelet. Cserében viszont van egy nagyon jó megjelenésű, mai napig fiatalos formavilágú erős, gyors, kényelmes kocsid. A fentartáson- szervizelésen fellül h mindig van a zsebedben 500- 1 milla zseton a zsebedben, ami mozgatható a kocsira szükség esetén, abban az esetben nem érhet kellemetlen meglepetés. Ugyanez igaz a többi prémium márkára is, BMW- kre fokozottan.
2017. okt. 17. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont 2007-es volt. Szerencsém volt, mert csak turbót kellett felújítani rajta, kijött kicsit jutányosan, 200 ezer forintból. A többi simán fenntartás: gumi, olaj, fékek, ilyesmi. 4 féktárcsa + fékbetétek kerültek vagy 250 ezerbe. Váltóolajcsere 80 ezer forint. Mert azt is ki kell cserélni (Tiptronic volt). Gumi 18-as volt, ez is szép pénzbe került. De megérte nagyon, vettem is egy újabb A6-ost.
2017. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Audi A6 3. 0 TDI Quattro-t az vegyen, aki szerelmes belé. Különben foghúzásnak éli meg a rá való költekezést.
2017. okt. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!