Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zaklat telefonon, mert nem...

Zaklat telefonon, mert nem akarom neki eladni az autómat?

Figyelt kérdés
Meghirdettem a kocsim, valaki telefonált, eleve nem akart annyit adni az autóért amennyiért meg van hirdetve, ráadásul olyan kérdéseket tett fel, hogy csak fogtam a fejem, finoman fogalmazva nem egy okos emberről van szó (világosan leírtam a hirdetésben, hogy téli gumi szett jár az autóhoz, az egyik gumit le is fényképeztem, és megkérdezte, hogy csak azt az egy gumit adom az autóhoz ami a képen van? ...) Semmi konkrétumot nem beszéltünk meg, nem is jött el megnézni az autót, annyiban maradtunk, hogy átgondolom, és ha úgy van visszahívom. Nem hívtam, mondván nem szeretném neki eladni az autót. Kb. egy héttel később felhívott, hogy megvan-e még az autó, mondtam neki, hogy nincs (megvan még, de mint írtam, neki nem akarom eladni). Megköszönte, lerakta. Azóta viszont napi szinten 20-nál több hívásom van tőle, nem veszem fel, lerakja, és azonnal hív újra. Milyen jogon zaklat, amikor szerintem jogom van eldönteni, hogy kinek akarom eladni a kocsit? Rákerestem a telefonszámára, kiírta a nevét (Kolompár...) és a címét is. Az megoldás lehet, ha felveszem a telefont és megmondom neki, hogy fel fogom jelenteni zaklatásért, ha nem fejezi be?
2017. okt. 18. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha nem tudja hol laksz akkor fenyegesd ilyennel hogy feljelented.

Aztán ha nem fogja fel akkor tényleg jelentsd.

2017. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem:D az nem, de mobilon le tudod tiltani, hogy ne fogadja a teló az erről érkező hívásokat. Ha nem túl okos, nem hív más számról utána:)
2017. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem tudja hol lakom, kétszer beszéltünk telefonon és ennyi. Ezért is érthetetlen, hogy milyen alapon hívogat, mintha legalábbis kifizette volna a kocsit én meg mondjuk leléptem volna a pénzzel vagy nem is tudom...

Mondjuk öreg autó, nem drágán hirdetem, de nem gondoltam volna hogy csak ilyenek hívnak, mert eddig nem volt egy normális érdeklődő sem. 90%-uk azért hív, hogy hol található az autó, mikor az is benne van a hirdetésben :D

2017. okt. 18. 19:49
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Kolompár Achillesz az, mi?
2017. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
olcsó autót vásárlóközönsége 70-80% nyomott iq szinttel rendelkezik most már tudod, ha androidos vagy akkor ez kötelező darab [link]
2017. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a számot és kész.
2017. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Már eleve rosszul kezelted a történetet. Jó magyar szokás, hogy átgondolom és majd jelentkezem.... Ez egyenlő a NULLÁVAL, nekem ha valaki az írja átgondolom, törlöm is azonnal mindenhonnan! Miért nem lehet kerec perec nyíltan megmondani, hogy NEM, annyiért nem adod oda még tesóknak sem! Nem mertél NEM-et mondani neki? Megspóroltál volna felesleges köröket magadnak is....


Nem megfenyegetni kell, hanem felvenni, keményen és határozottan megmondani neki a telefonban, ha nem érti meg, akkor letiltod a fenébe és kész...

2017. okt. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Vagy azt is csinalhatod,ha van gyomrod hozzá, hogy felveszed és beszelgetsz vele.jo hosszan.Addif,amíg már ő akarja letenni.Ulj le egy autós honlap elé és beszélj arról H milyen újdonságok vannak mostanság és hogy mit szól hozzá blablabla.A lényeg hogy csinálj neki 50 ezres telefonszámát.Hidd el utána már ne. Fog hivogatni.

Vagy mond meg hogy jöjjön el megnézni a kocsit és mondj vmi messzi kis falut...Úgysem fog oda elmenni..Büdös cigány .

2017. okt. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2017-ben amikor 8e egy korlátlan csomag ez a taktika már nem működik...
2017. okt. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Latom nem csak nekem egyedüli probléma ez.. Itt se eladni,se venni nem lehet semmit normálisan.
2017. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!