Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A hasznaltauto-n miért nem...

A hasznaltauto-n miért nem tudod ezeket normálisan leírni?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet leírni a hirdetésben, hogy HOL található a kocsi, hányadik tulaj vagy,ha behozott autó, akkor honnan hoztad be és mikor, ha rossz akkor mi a baja, miért nem lehet rendesen lefotózni,miért csinálsz több képet a hátsó ülésről vagy miért fotozol sötétben vagy ha a kocsi bal oldala végig van gyalulva, akkor miért csak a jobb oldalát fotozod le?!

Annyi felesleges telefonalgatastol és utazgatastol megkímélni az embert és úgyis kiderül élőben hogy hogy néz ki....



2017. okt. 20. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki a legmagasabb áron szeretné eladni az autóját.

Ha felsorolná a sérüléseket és a hibákat a kutya nem menne el megnézni.

2017. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek azzal hogy mindent jobb leírni töviről hegyire. De tapasztalat hogy mintha le se írtad volna: a telefonban ugyanazokra kérdeznek rá Isten ártatlan bárányai. Amikor meg azt mondod hogy jóuram minden ott van a hirdetésben és tessék elolvasni akkor hőbörögni kezdenek. Csoda ha már nincs kedve az embernek hirdetni vagy ha már muszáj akkor nem ad telefonszámot hanem csak egy email címet?
2017. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
A HOL kérdésre ott a válasz; térképen is mutatja. A többit meg nem akarják megosztani, mert nem előnyös (ha első/másod tulajos, azt odaírják).
2017. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

"HOL található a kocsi" mert erre külön van egy hely ahol meg lehet jelölni, így nem indokolt, mert csak legörget a kedves vásárló, és még a térképen is megnézheti hol van.


"hányadik tulaj vagy" mert nem releváns, egy tulaj is lehet hülye, és 8 is lehet hozzáértő. én sem tudom, hanyadik tulaja vagyok az autónak, nem is érdekel. viszont a sok gyökér ebből megállapítja (a monitor mögül), hogyha 2. tulajos akkor szar. na ezért nem. gyere el, nézd meg, ha szar akkor szia.


"ha behozott autó, akkor honnan hoztad be és mikor"

szintén, mi van akkor ha német? és ha osztrák? egy magyar is lehet csúnya és egy behozott is lehet szép és fordítva. állapotot veszünk.


"ha rossz akkor mi a baja" az ismert hibákat le szoktam írni, így erre nem tudok válaszolni.


" miért nem lehet rendesen lefotózni..." ezt részben megértem, de a kép szintén nem jelent szinte semmit: egy szépnek tűnő autó is lehet a való életben ronda. csak képszerkesztő kérdése. persze, ha látszik a képen, hogy nagyon lelakott, megkönnyítené a dolgot.

2017. okt. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az emberszabású azt gondolja, hogy ha már a paraszt eljön idáig megnézni, kipróbálni az autót, akkor nem akar üres kézzel hazamenni, több esély van rá, hogy megveszi.
2017. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én raktam fel őszinte hirdetést, hónapok alatt egy-két telefonáló akadt. Egy 22 éves BMW-t raktam fel, lefotózva a rozsdásodásokat. Mindegyik legalább így szét van rohadva, de inkább elmennek megnézni azt, ami képen jól néz ki. A helyszínen már könnyebben beleugrik egy vevő a rosszabb vételbe. A nepper elsődleges célja tehát az, hogy az ő autóját menj el megnézni, mert akkor könnyebben beleugrasz a vételbe, mintha már a hirdetésből tudod, hogy mennyi baja van az autónak.

Később eladtam egy régi Golf TDI-t is, ami szintén elég rohadt volt, de az elég könnyen elment. Csináltam róla jó képeket, amin szépen mutatott az autó, de telefonban elmondtam, hogy rozsda akad. A második vevő el is vitte. Az első csak azért nem, mert túl sokat akart alkudni. Igaz, a TDI-t könnyű eladni, mert keveset fogyaszt és megbízható.

2017. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!