Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautó kereskedőnek...

Használtautó kereskedőnek mennyi lehet a havi bevétele (tisztán) ha 10-20éves autókkal foglalkozik?

Figyelt kérdés
2017. szept. 28. 16:37
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Olyan 200 ezer autónként.
2017. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Tisztán? Szerinted ezt honnan lehet tudni?

Tiszta bevétel az eladott autók árrése - működési költségek. Nem lehet 200 ezret keresni egy 800 ezres autón. Nem mindegy, hogy mennyire ügyes a kereskedő, mennyi autót sikerül eladnia.

2017. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
Ismerős vevitte a tizenéves Thaliáját, adtak neki 450-et, másnap ki volt írva 790-re. És két hét alatt elvitték. Ha a 790-ből engedtek is tíz százalékot, akkor is legalább 250 volt a nyereség rajta. Tehát a 200-al még keveset is írtam.
2017. szept. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy értelmetlen kérdés.

Áll a kereskedőnél X számú autó, áll benne a pénze.

Nyílván tudja nélkülözni, de amíg nem viszik el az autót, a pénze nem dolgozik.

Van olyan kereskedés, ahol áll 100 autó, a másikban áll 20.

Mindkettőtől megvesznek öt autót, mennyit kereshettek tisztán?

Lényegében semmit, de nem ez a fontos, mert más az egész mechanizmus.

Felszabadult valamennyi pénz, amiből költeni tud, vagy vissza tud az üzletbe forgatni.

Olcsón vesz, drágábban elad, de amíg ott állnak tömegesen az autók, ő sem tudja mennyit keres tisztán.

Persze, jól megélhet ebből, de az nem válasz a kérdésedre.

2017. szept. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Ezért írtam hogy autónként. De ha csak két-három autót ad el havonta, már jobban keres mint egy alkalmazott.
2017. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Az autókatmint készlet, pénzt mint befektetést ne nézzük. Ugyanis egy akármilyen boltban is van áru készlet...

Ezért irtem hogy hozzávetőlegessen.

De jók a válaszok köszi:)

Ha van megfelelő kocsi 2-3kocsin 2-300ezer haszon nem túlzás... ha azt veszük mennyi egy havi gyári melós bére (mint ami én is vagyok MÉG)

2017. szept. 28. 17:29
 7/23 anonim válasza:
50%
Az is maradsz. Nyugi.
2017. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Úgygondolod? Szeretnél ki nevet a végént játszani ? :D
2017. szept. 28. 18:05
 9/23 anonim válasza:
100%
Kezdésnek kell legalább 15 autó. Plusz telep plusz szakértelem plusz pofátlanság plusz alkudni.
2017. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A kezdeti költségek nagyok. Ha egyesével akarsz behozogatni autókat, készülj fel rá, hogy nem egyszerű. Ha itthon akarsz kereskedni, akkor is kell egy hely, ahol tárolod az autókat. Jah, fontos, céget ne felejts el csinálni, mert anélkül kicsit nehezebb lesz.
2017. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!