Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kérdés a következő;audi a4...

Lali00000000 kérdése:

A kérdés a következő;audi a4 Avant 2010 2. 0 tdi. Nagyob fékezéssel kb 70-80 km/h ról való fékezésnél már remeg a futómű. Városban nem érezhető viszont városon kívül már igen és elég zavaró. Volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Fék kompletten, tárcsa betét cserélve szilentek cserélve nem lóg semmi nem kopott semmi felni gumi cserélve. Ránézésre semmit nem lehet látni hogy mitől lehet valakinek valami tipp esetleg már találkoztatok hasonlóval?

2017. okt. 20. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Az olcsó féktárcsák az első nagyobb fékezéstől elvetemednek, attól kezdve fékezéskor ráz. Ha még garis, vidd vissza, és ne sajnáld a pénzt egy használható alkatrészre.
2017. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megütötted a futóművet. Keress egy szakceget aki a helyén centrirozza fel a tarcsakat. Nem leszedve felrakva. Pl Budapesten a patkai szerviz csinal ilyet. Ekkor a tárcsa is olyan hullámos mint a futomuved így nem fog rázni. De a legjobb megoldás kerekagy etc csere és új fektarcsa mert a mostanit már meggyilkoltad :))
2017. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 veterán vas ***** válasza:

Összefoglalva a két előző választ:

sérülés, kopás, lazulás, gagyi alkatrész, egyszóval bármi.

Ne kísérletezz, ne várj, mert még rosszabb is lehet.

(javulni biztos nem fog)

2017. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát pont az a baj hogy a régi féktárcsákkal is rázott ezért lett cserélve gyári audi féktárcsákkal meg betétekkel (120 000 Ft) de ezután is rázott két szervizben voltam már rázópadon de nem látnak semmi logó elkopott alkatrészt egyedül a szilentekbe lehetett belekötni azokat cseréltem is.én még gondoltam kerékagy kerékcsapágyra de arra azt mondták hogy vagy hangja van búgás vagy kotyog.de megnézzük nem búg és nem kotyog.szerintetek attól hogy nem búg meg nem kotyog lehet még kerékagy vagy kerékcsapágy? A futómű összes alkatrésze eredeti audi.
2017. okt. 20. 18:42
 5/6 veterán vas ***** válasza:
Talán még az ABS-szenzorok jöhetnek szóba? :/
2017. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leírtam . Ne kelljen megismételni mert épp vezetek
2017. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!