Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Itt mi történhetett?

Itt mi történhetett?

Figyelt kérdés

Autópályáról kihajtás->már 60-as tempó a lassító sávon-> nagy csattanás, szikrázás (sötèt volt)-> kocsi lelassul 30-ra, alig megy


Kihajtottam a sztrádáról a felüljáróig ès kiszállva egy szimpla deffektet látok. Mikor levettem a kereket, ez a látvány fogadott:


[link]


[link]


Ilyet mi okozhat? Egy autópályán, ami elvileg sima mint egy baba bőre...:O


Felni, gumi, futómű egy darabja kuka...


Règi típusú 99-es Swift. A kerèkcsere után a saját lábán jött haza, de èrdekel, mi törtènhetett...



2017. okt. 17. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Rámentél valamire
2017. okt. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég éles a behatás nyoma. Olyan mint amikor viszonylag nagy sebességgel felvágódtam egy padkára, bár az nem zúzta be ennyire. Ilyen formán lehetett egy kátyúnak nevezett gödör, de akár az úttest szélére sodródott tárgy is. Kanyarban történt az eset, hogy a hátsó kereked nem kapta el?
2017. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a bal hátsó kerèk ès egy autópálya kihajtón törtènt?
2017. okt. 17. 14:45
 4/5 A kérdező kommentje:
-?
2017. okt. 17. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Olcsón megúsztad mert szerencsére nem történt baj. Rendszeresen találkozok hasonló esetekkel a magyar autópályákon. Tavaly gurulok 120-al és egyszer a semmiből előtűnik egy pattogó öklömnyi nagy guba ami pont úgy pattant neki a motorháztetőnek hogy behorpadt. Idén egy előttem fékező autó (féktávolságon kívül) feldobott az útpályáról két valamilyen alkatrészt amik pontszerűen megtörték a szélvédőmet. Egy ismerősöm se járt sokkal jobban mert neki a hűtőjét zúzta meg egy kő a pályán ami összetörte a maszkot is. A gőzre lett figyelmes és félreállt a közeli pihenőn. A defektek még rosszabbul is végződhetnek. Néha olyan roncsokat látni a pályán hogy majd szétesnek. Ezek szerint szét is esnek. Vagy nem takarítják le tökéletesen egy baleset színhelyét. Ez van az autózás veszélyes üzem.
2017. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!