Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bicaj-balesetem volt- elütött...

Bicaj-balesetem volt- elütött egy autó- /váll-törés-- 8 napon túl gyógyul. / - én teljesen vétlen vagyok, az autós, szerencsére elismeri. Közvetítői eljárás lesz, a károkozó meghatalmazott védővel jön majd . Keressek én is egy jó ügyvédet ugye?

Figyelt kérdés
Neten tájékozódok, de pár dolgot még nem tudok a folyamatról ! Valaki vett már részt Közvetítői Eljáráson ? Örülnék egy tájékoztatásnak !

2017. okt. 20. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem volt ilyen balesetem és nem is szeretném ha lenne! Mivel megsérültél, az orsovi ellátásod és az összes költségedet rá kell terhelni a kötelező biztosítójára. Ha ne adj'Isten marad valami szövődmény vagy a balesetből eredeően maradandó sérülésed lesz (akár egy orvosi papíral arról, hogy bicegsz ...stb.), akkor életjáradék ilelt meg, amit életed végéig kapsz pénzben!


Egyszerű balesetnek tűnik, de nagyon nem az, jogilag pedig sok sok paragrafust és pénzt jelent!

2017. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy sok minden hasznosat leírtál ! Igazából olyan személyt keresnék, akinek volt hasonló esete, ill., ha bármilyen minőségben, de részt vett közvetítőin, ill. meg tudná mondani, hogy - ha vétlen vagyok is - ügyvéddel együtt menjek-e én is ?!
2017. okt. 21. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!