Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma nekitolattam egy mercédesz...

Ma nekitolattam egy mercédesz e 320-al egy másik kocsinak és a bal hátujját húztam meg kb 30-40 centi hosszú a sérülés csak a festék jött le menyibe fog kerülni a javítás így látatlanba?

Figyelt kérdés
a masik autó tulajdonosa nem volt ott de a szélvédőn hagytam a betétlapot vártam egy darabig de jött. mivel az én hibámból keletkezet neki kár az autóján azt is nekem kell kifizetni?
2017. okt. 21. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
szóval te voltál az! anyád!
2017. okt. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A másik autó javítását a biztosító fizeti, ahol a köteleződ van.
2017. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem neked kell fizetni. A kötelező terhére megy.

A te károdra meg ott a CASCO.

2017. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

te anyádat

a te kocsid hol húzták meg?

2017. okt. 21. 15:46
 5/8 A kérdező kommentje:
más még egy betétlapot se hagyott volna ott csak elment én meg még vártam is rád amúgy én szombathelyen húztam meg a kocsit
2017. okt. 21. 15:58
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Nefoglalkozz az elsővel,csak egy nolife gyökér troll próbált vicceskedni.


Elemet 25-ért fújnak.

Ha drágábban,akkor ott kell hagyni.

Márkaszervíz felejtős.

2017. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a bal elejét húzták meg, kanyarban ránk húzta a vén majom a kocsit, nem bírta követni a saját sávját.

10-et kért a srác azért az egy elemért. Tökéletes a színegyezőség, pedig észre szoktam venni, ha egy kocsin nem az eredeti ajtaja vagy más elem van, már ha egy árnyalatnyi is az eltérés. De ezen tökéletes lett a szín.

2017. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hasznos válaszokat
2017. okt. 21. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!