Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 18 éves fiúnak break vagy...

18 éves fiúnak break vagy szedán Passat B6?

Figyelt kérdés
Édesapám fogja venni az első saját autómat, ami valószinűleg egy VW Passat B6 lesz. Ő próbál győzködni, hogy a kombi jobb, de nekem jobban tetszik a szedán. Mit gondoltok?

2017. okt. 21. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Én nagyon szeretem a kombi autókat, de ebből talán a sedan a szebb. Viszont a kombi változata is szép. Ha a fater adja a pénzt, akkor muszáj lesz beleegyezned, lehet akarja, hogy majd te vidd haza a mosógépet, ha kell, vagy ilyesmi.
2017. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 18 eves embernek semmi ertelme egy kombinak, foleg ha kevesebb mint 5-6 even belul van lehetosege cserere. Ha esetleg meg csaladalapitasnal is meglenne az auto, akkor mar jobb otlet lehet a kombi.
2017. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Neki most B7-es Passat kombija van és az én mostani "kezdő" autóm is kombi, egy skoda fabia, mégsem szerettem meg a kombikat. Egy jópár évig még biztos nem lesz szó családalapitásról, és ahogy mondtátok, talán arra lesz lehetőség cserére. Van esetleg a több helyen kivül valami különbség/előny a kombinál?
2017. okt. 21. 22:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Tök felesleges egy gyereknek ekkora autó.

Valami supermini vagy kupé bőven elég lenne.

2017. okt. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha o veszi akkor sztem mind1. Ajandek lonak ne nezd a fogat.

Ha valaszthatsz akkor inkabb egy jetta.

2017. okt. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kombikat, de ebből inkább a sedan.
2017. okt. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kombi jó ha pakolni kell, egy 159-es Alfából szebb is a kombi, de a B6 szedánban szebb és a szedánnak is egy kisebb csarnok a csomagtere.
2017. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Óóó az Alfa 159 :) Az tényleg kombiban a legszebb, főleg meggy bordó színben.
2017. okt. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#4 azok nem biztonságosak
2020. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is most a Passat B6 fekete sedan tetszik nagyon :))
2020. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!